Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Desert Essence Kondicionér pro barvené vlasy červené hrozny 237 ml

Desert Essence Kondicionér pro barvené vlasy červené hrozny 237 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Kondicionér obohacený o výtažky z červených hroznů a výživné oleje pečuje o poškozené barvené vlasy. Zaceluje jejich strukturu a také pečuje o barvu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kondicionér Desert Essence obohacený o výtažky z červených hroznů a výživné oleje pečuje o poškozené barvené vlasy. Nejenže zaceluje jejich strukturu a uhlazuje roztřepené konečky, ale také pečuje o barvu, chrání ji před rychlým vymytím i ztrátou lesku a vyšisováním od sluníčka.

Kondicionér pečuje o barvené vlasy i samotnou barvu díky výživnému složení na bázi výtažků z Aloe vera. Aloe má skvělé regenerační vlastnosti, zaceluje strukturu vlasu a dodává mu potřebné živiny. V kombinaci s pečujícími oleji z vinných semínek a jojoby se barveným dehydratovaným vlasům dostává potřebných živin, získávají zpět svůj lesk a zároveň je oživena i barva vlasu.

Vlas je ochráněn před poškozením díky vysokému podílu výtažků z kopřivy, vrby, juky a také díky resveratrolu. Tento silný antioxidant aktivně chrání vlas před třepením i poškozením v důsledku častého barvení i dlouhodobého pobytu na prudkém slunci. Kondicionér nejen pečuje o samotný vlas, ale i o barvu, kterou chrání před vyšisováním a dodává jí lesk.

Použití: Potřebné množství kondicionéru aplikujte do délek vlhkých čerstvě umytých vlasů a nechte působit 3 - 5 minut. Poté vydatně vypláchněte čistou vodou a vlasy upravte podle zvyku.

Typy vlasů: barvené vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007 , 11788, Hauppauge, New York , Spojené Státy Americké

Nenašli jste to pravé? Co tohle?