Black Friday je tu! Mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze 27. - 30. 11.!

Cigale BIO

Čistě přírodní produkty značky Cigale Bio jsou vyráběny tradičním francouzským výrobcem mýdel Savonnerie De l´Atlantique. Veškerá výroba probíhá na jednom místě, ve francouzském městečku Rezé u břehu nejdelší francouzské řeky, Loiry, blízko pobřeží Atlantiku. Filozofií značky je návrat ke kvalitní, poctivé a k přírodě šetrné výrobě mýdel. Samozřejmostí je absence chemických surovin, ropných derivátů a konzervantů. Výrobky jsou označeny certifikátem pro bio kosmetiku ECOCERT.

Používané výrobní postupy jsou založeny na silné francouzské mýdlařské tradici, předávané z generace na generaci. Výroba zahrnuje produkci mýdel na bázi Marseillského mýdlového základu, mýdel se základem z mastných kyselin a mýdel vyrobených z kvalitních čistě přírodních rostlinných olejů. Mýdla obsahují olivový či mandlový olej, fairtrade bambucké máslo a olej monoi de tahiti - kokosový olej s extraktem pronikavě vonící Tumu Ha´ari a z místní květiny tiaré. Tyto základy jsou vyráběny přímo v Rezé. Výrobní postupy zaručují autentické vysoce kvalitní a ekologicky šetrné výrobky.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typy pokožky
Cena
-
150 Kč
Sprchový gel se šťavnatou vůní pomerančů je vyráběn podle tradiční francouzské receptury předávané z generace na generaci. Základ gelu tvoří šetrná rostlinná mycí báze z kokosových tenzidů.
Novinka
350 Kč
Dárková sada kosmetiky Cigale BIO obsahuje sprchový citronový gel, tekuté mýdlo na ruce a tuhé ajurvédské mýdlo. Vybavte svou koupelnu přírodní kosmetikou!
150 Kč
Sprchový gel s osvěžující vůní citronů je vyráběn podle tradiční francouzské receptury předávané z generace na generaci. Základ gelu tvoří šetrná rostlinná mycí báze z kokosových tenzidů.
Novinka
 
Dárková sada kosmetiky Cigale BIO obsahuje sprchový pomerančový gel, tekuté levandulové mýdlo na ruce a tuhé mýdlo s oslím mlékem. Vybavte svou koupelnu přírodní kosmetikou!