Desert Essence Kondicionér pro suché vlasy kokos 237 ml

Desert Essence Kondicionér pro suché vlasy kokos 237 ml

  • Bez DPH 260 Kč

Kokosový kondicionér intenzivně regeneruje suché poškozené vlasy díky vysokému obsahu výživných olejů a rostlinných výtažků. Dodává mdlým vlasům lesk a navrací ztracenou pružnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kokosový kondicionér Desert Essence intenzivně regeneruje suché poškozené vlasy díky vysokému obsahu výživných olejů a rostlinných výtažků. O zacelení roztřepených konečků se postarají pečující oleje, které současně navrací vlasu zdravý lesk i pružnost.

Kondicionér v sobě spojuje výživné oleje z oliv, jojoby a mandlí společně s bambuckým máslem. Všechny tyto látky jsou bohaté na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů, dodávají vlasům potřebné živiny a chrání je před opětovným vysušením a současně pečují i o vlasovou pokožku.

Extrakty z kopřivy a heřmánku aktivně napomáhají zacelení vlasu, uhlazují dehydratované konečky, vlas posilují a chrání. Účinná kombinace pečujících olejů a rostlinných výtažků navrací suchým mdlým vlasům lesk a pružnost, napomáhá jejich zdravému růstu a pěstěnému vzhledu.

Použití: Potřebné množství kondicionéru aplikujte do délek vlhkých čerstvě umytých vlasů a nechte působit 3 - 5 minut. Poté vydatně vypláchněte čistou vodou a vlasy upravte podle zvyku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Hrůza / Katka 30. 5. 2016 16:24

Po kondicionérech urtekram jsem chtěla změnu, zkusila jsem tento. Ať jsem vymývala, jak jsem chtěla (a že po roce a půl používání marockého jílu se vymývat naučíte), ten samý den byly vlasy zplihlé, slepené a jakoby natužené.

Super / Petra 8. 4. 2015 14:03

Super, super, super. Nejlepší kondicionér pro vlasy suché, krepaté, bez života a lesku. Velmi dobře se nanáší do vlasů, jen obal by mohl být lépe zvolený (do víčka zatéká voda).

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?