Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Desert Essence Kondicionér pro suché vlasy kokos 237 ml

Desert Essence Kondicionér pro suché vlasy kokos 237 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Kokosový kondicionér intenzivně regeneruje suché poškozené vlasy díky vysokému obsahu výživných olejů a rostlinných výtažků. Dodává mdlým vlasům lesk a navrací ztracenou pružnost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kokosový kondicionér Desert Essence intenzivně regeneruje suché poškozené vlasy díky vysokému obsahu výživných olejů a rostlinných výtažků. O zacelení roztřepených konečků se postarají pečující oleje, které současně navrací vlasu zdravý lesk i pružnost.

Kondicionér v sobě spojuje výživné oleje z oliv, jojoby a mandlí společně s bambuckým máslem. Všechny tyto látky jsou bohaté na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů, dodávají vlasům potřebné živiny a chrání je před opětovným vysušením a současně pečují i o vlasovou pokožku.

Extrakty z kopřivy a heřmánku aktivně napomáhají zacelení vlasu, uhlazují dehydratované konečky, vlas posilují a chrání. Účinná kombinace pečujících olejů a rostlinných výtažků navrací suchým mdlým vlasům lesk a pružnost, napomáhá jejich zdravému růstu a pěstěnému vzhledu.

Použití: Potřebné množství kondicionéru aplikujte do délek vlhkých čerstvě umytých vlasů a nechte působit 3 - 5 minut. Poté vydatně vypláchněte čistou vodou a vlasy upravte podle zvyku.

Ostatní kategorie: Vlasová kosmetika

Typy vlasů: normální vlasy, suché vlasy

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007 , 11788, Hauppauge, New York , Spojené Státy Americké

Nenašli jste to pravé? Co tohle?