Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Desert Essence Kondicionér pro jemné vlasy zelené jablko a zázvor 237 ml

Desert Essence Kondicionér pro jemné vlasy zelené jablko a zázvor 237 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Kondicionér s výtažky z jablka a zázvoru pečuje o jemné snadno plihnoucí vlasy. Díky obsahu rostlinných výtažků dodává přirozený objem i zdravý lesk.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kondicionér s výtažky z jablka a zázvoru Desert Essence pečuje o jemné snadno plihnoucí vlasy. Díky obsahu rostlinných výtažků a olejů dodává vlasům přirozený objem i zdravý lesk, zanechává je jemné a zdravě vypadající.

Kondicionér intenzivně pečuje o jemné plihnoucí vlasy díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera. Aloe je bohaté na množství živin a antioxidantů, které intenzivně pečují o samotný vlas i pokožku hlavy. V kombinaci s výtažky z jablka a zázvoru se vlasům dostává potřebné výživy i péče, vlasová pokožka je zároveň lehce tonizována a bohatě hydratována.

O posílení vlasu se postarají extrakty z kopřivy, mořských řas, juky a mnohých dalších. Ty jsou bohaté na množství živin a minerálů, které vlas aktivně regenerují a dodávají mu přirozený vzdušný objem i zdravý lesk.

Použití: Potřebné množství kondicionéru aplikujte do délek vlhkých čerstvě umytých vlasů a nechte působit 3 - 5 minut. Poté vydatně vypláchněte čistou vodou a vlasy upravte podle zvyku.

Typy vlasů: jemné vlasy

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007 , 11788, Hauppauge, New York , Spojené Státy Americké

Nenašli jste to pravé? Co tohle?