Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Dr. Bach

Dr. Edward Bach byl britský fyzik, který se začal na nemoci dívat jako na konečnou fázi a fyzickou manifestaci nedostatku štěstí, strachu a obav. Na základě tohoto svého předpokladu se pustil do hledání léčivých květů a během mnoha let našel 38 léčivých rostlin a květů, které vedly ke vzniku 38 Bach Flower Remedies - Bachových esencí. Tento léčebný komplex přípravků je dostatečně silný na to, aby se s jeho pomocí podařilo odstranit u pacienta všechny negativní emocionální problémy.

Bachovy květové esence jsou bezpečnou a přirozenou metodu léčby, neboť jemně napravují ztracenou rovnováhu mezi myslí a tělem. Zároveň odstraňují negativní emoce a navozují klid a štěstí, a tak má tělo nemocného člověka příležitost se začít samo léčit. Bachovy květové esence představují dokonalou alternativu klasické léčbě jakýchkoliv fyzických i psychických potíží. Jednotlivé kapky jsou vyráběny z kvalitních bylin a brandy a dávají dohromady komplexní léčivý systém.

Filtrovat produkty

Esence Aspen 20 ml

Aspen Topol osika je vhodný pro neidentifikovatelné a náhlé záchvaty hrůzy. Uklidňuje a pomáhá, pokud se probudíte třeba z noční můry. Může pomoci i dětem při ošklivých snech.

Esence Holly 20 ml

Esence Holly se používá na vztek, který přechází až v nenávist. Působí na pocity žárlivosti a zášti, tlumí negativní pocity a stavy mysli. Sjednocuje nás s láskou a otevírá srdce.