Eliah Sahil Organic

Přírodní kosmetika Eliah Sahil Organic v sobě spojuje přirozenost s cennými ingrediencemi a elementy pro péči o vaši pleť. Pro výrobky jsou využívány pouze nejcennější přírodní látky na kůži a vlasy, které příroda nabízí. Eliah Sahil Organic byla založena v roce 2008 Silvio Perpmerem. Z lásky k přírodě a jeho synovi vytvořil produkty nezatěžující přírodu ani lidský organismus. Jako lektor jógy a zakladatel firmy, pracuje Silvio více než 20 let na hlubokém porozumění mezi lidskou polupací a přírodou. Jméno Eliah Sahil pochází z hebrejské a staroindické řeči a skrze evropské kořeny chtěl Silvio vše spojit dohromady.

Produkty Eliah Sahil Organic jsou zkrátka jedinečné!

Obalový materiál produktů je vyroben z hliníku či skla. Obalový materiál náplní z rostlinného materiálu je kompostovatelný a biodegradabilní. Etikety, použité na dózách, jsou vyrobeny z inovativního materiálu - kamenná moučka (Steinmehl). Pro jejich výrobu není nutné kácet žádné stromy a navíc je použito až o 80 % méně vody. Inkoust použitý na etiketách je potravinářsky certifikovaný, neobsahuje žádná rozpouštědla, minerální oleje ani aditiva.

Sortiment Eliah Sahil Organic se dá rozdělit do tří kategorií. Jednou jsou vysoce kvalitní tělové bio oleje, které skutečně potěší každou pokožku. Druhou, méně obvyklou avšak zcela výjimečnou pro své účinky, je prášková kosmetika. Obsahuje vysoce kvalitní byliny, rostliny, esence a minerální látky, vše ve formě prášku. Bez vody, obsahující 100% přírodní aktivní látky. Bez konzervačních látek, tenzidů, alkoholu a parfemace. Filozofie a heslo firmy „Objevte čistý svět“ říká vše. Nově také vyrábí velmi šetrné tekuté šampony a kondicionéry.

Značka Eliah Sahil Organic je také nositelem několika ocenění:

The Energy Globe Award (2013) - za ekologické produkty jedinečnou podnikatelskou filozofii.

Healthy Winning Award (2018) - za jedinečné práškové šampony, které neobsahují detergenty, konzervanty, syntetické parfemace a za inovativní obaly.

Best New Product Award (2020) - při příležitosti na veletrhu VIVANESS; za nejlepší inovativní produkt roku 2020 v oblasti péče o zuby - Zubní prášek zázvor a Zubní olej kurkuma.

European Green Award (2021) - récompense les activités visant à une transition vers un avenir plus vert et plus durable.

Natural & Organic Awards Scandinavia (2021) - récompense les produits innovants dans le domaine de la durabilité

Produkty Eliah Sahil Organic neobsahují: palmový olej, mikroplasty, silikony, parabeny, parafín, syntetická barviva a parfemace a nejsou testovány na zvířatech.

Produkty Eliah Sahil Organic se pyšní certifikátem ICADA a Vegan.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Specifická označení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-