/    /    /    /    /    /  

Numi Kořeněný čaj Three Roots, Turmeric Tea

Značka:
Množství: 12 ks, 40,2 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 1 ks, 3,35 g / 17 Kč
Kategorie: Kořeněné čaje
Produktová řada: Numi Turmeric Tea
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
139
ks
Bez DPH 121 Kč

Numi Kořeněný čaj Three Roots, Turmeric Tea

Kořeněný čaj Three Roots Numi Turmeric Tea je přirozeně bez obsahu kofeinu díky směsi kurkumy a dalšího aromatického koření. Tato kombinace dodává čaji příjemnou pikantní a osvěžující chuť doplněnou o sladké voňavé tóny růžových lístků. Kořeněný čaj vás potěší svou přirozeně nasládlou chutí s lehkými pálivými dozvuky.

Kořeněný čaj Three Roots ve svém složení spojuje kořen kurkumy se zázvorem, lékořicí a růžovými poupaty. Díky kurkumě a lékořici je chuť čaje mírně nasládlá, s lehce pikantními tóny na konci a je podtržena pálivým hřejivým zázvorem a voňavými přirozeně sladkými růžovými poupaty.

Kurkuma je po staletí oblíbena pro své pozitivní účinky na zdraví. Tonizuje a povzbuzuje tělo i mysl, aniž by obsahovala kofein, při dlouhodobé konzumaci účinkuje jako antioxidant. Zlepšuje trávení a je skvělým společníkem po každém jídle, kdy ulevuje od pocitu přeplněného žaludku.

Příprava: Čajový sáček zalijte horkou čerstvě převařenou vodou a nechte louhovat 3 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte cukrem či medem.

Numi Kořeněný čaj Three Roots, Turmeric Tea

Korenistý čaj Three Roots Numi Turmeric Tea je prirodzene bez obsahu kofeínu vďaka zmesi kurkumy a ďalšieho aromatického korenia. Táto kombinácia dodáva čaju príjemne pikantnú a osviežujúcu chuť doplnenú o sladké voňavé tóny ružových okvetných lístkov. Korenistý čaj vás poteší prirodzene sladkastou chuťou s ľahkými pálivými dozvukmi.

Korenistý čaj Three Roots vo svojom zložení spája koreň kurkumy s ďumbierom, sladkým drievkom a ružovými púčikmi. Vďaka kurkume a sladkému drievku je chuť čaju mierne sladkastá, s ľahko pikantnými tónmi na konci a je podčiarknutá pálivým hrejivým ďumbierom a voňavými, prirodzene sladkými ružovými púčikmi.

Kurkuma je po storočia obľúbená pre svoje pozitívne účinky na zdravie. Tonizuje a povzbudzuje telo aj myseľ bez toho, aby obsahovala kofeín, pri dlhodobej konzumácii účinkuje ako antioxidant. Zlepšuje trávenie a je vynikajúcim spoločníkom po každom jedle, kedy uľavuje od pocitov preplneného žalúdka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kurkuma1), Zázvor1), Lékořice1), Růžová poupata
1) Fair Trade
i
i

obal: papírový
přebal: papírový
produktové řady: Numi Turmeric Tea

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com