/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Květová voda levandulová 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 200 ml sklo / 244 Kč 200 ml plast / 174 Kč
Kategorie: Květové vody, Vzorky kosmetiky na tonizaci pleti
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
3,0/5 2 hlasy
Cena
164
ks
Bez DPH 136 Kč

Nobilis Tilia Květová voda levandulová 50 ml

Levandulová květová voda Nobilis Tilia výborně zklidňuje podrážděnou pokožku, ulevuje od podráždění i svědění a dodává pleti zdravý sjednocený vzhled. Díky jednoduchému přírodnímu složení je tento hydrolát mimořádně jemný a vhodný pro ošetření všech typů pleti, včetně té nejcitlivější. Levandule má výborné dezinfekční schopnosti, pleť čistí a chrání před vznikem drobných zánětů, podráždění i kožních onemocnění.

Levandulová voda je výborným pomocníkem pro ošetření podrážděné zarudlé pokožky, kterou osvěžuje, mírní svědění i pálení a ulevuje od bolesti. Díky tomu je vhodná pro ošetření pleti po dlouhém pobytu na prudkém slunci. Levandule má výborné léčivé schopnosti a aktivně napomáhá regeneraci pleti. Je tak vhodná i pro ošetření podrážděné pokožky po holení.

Regenerační účinky levandule jsou prospěšné i pro mastnou poroblematickou pleť, kterou harmonizuje a eliminuje výskyt nedokonalostí, tak pro pokožku trpící na lupénku, dermatitidu i jiná kožní onemocnění. Pleť je jemná na pohled i na dotek, pružnější a méně náchylná k začervenání.

Použití: Malé množství květové vody aplikujte na pokožku obličeje. Vodu lze použít jako pleťové tonikum, k dočištění pleti, pod olej či krém a také pro osvěžení pleti.

Nobilis Tilia Květová voda levandulová 50 ml

Levanduľový kvetová voda Nobilis Tilia výborne upokojuje podráždenú pokožku, uľavuje od podráždenia alebo svrbenia a dodáva pleti zdravý zjednotený vzhľad. Vďaka jednoduchému prírodnému zloženiu je tento hydrolát mimoriadne jemný a vhodný na ošetrenie všetkých typov pleti, vrátane tej najcitlivejšej. Levanduľa má výborné dezinfekčné schopnosti, pleť čistí a chráni pred vznikom drobných zápalov, podráždení a kožných ochorení.

Levanduľová voda je výborným pomocníkom pre ošetrenie podráždenej začervenanej pokožky, ktorú osviežuje, mierni svrbenie aj pálenie a uľavuje od bolesti. Vďaka tomu je vhodná na ošetrenie pleti po dlhom pobyte na prudkom slnku. Levanduľa má výborné liečivé schopnosti a aktívne napomáha pri regenerácii pleti. Je tak vhodná aj na ošetrenie podráždenej pokožky po holení.

Regeneračné účinky levandule sú prospešné ako pre mastnú problematickú pleť, ktorú harmonizuje a eliminuje výskyt nedokonalostí, tak aj pre pokožku trpiacu lupienkou, dermatitídou a iné kožné ochorenia. Pleť je jemná na pohľad aj na dotyk, pružnejšia a menej náchylná na začervenanie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Nevůně | 12.12.2014 20:41:57 | Hana

Smrdí jako makový závin, jde to z pleti hodiny cítit, takže jsem ji použila jenom 3x, účinky tedy nemohu posoudit.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Lavandula Angustifolia Flower Water, Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz