Nobilis Tilia Květová voda levandulová bio 50 ml

Nobilis Tilia Květová voda levandulová bio 50 ml

Levandulová květová voda výborně zklidňuje podrážděnou pokožku, ulevuje od podráždění nebo svědění. Díky jednoduchému složení je tento hydrolát mimořádně jemný a vhodný pro všechny typy pleti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Levandulová květová voda Nobilis Tilia výborně zklidňuje podrážděnou pokožku, ulevuje od podráždění i svědění a dodává pleti zdravý sjednocený vzhled. Díky jednoduchému přírodnímu složení je tento hydrolát mimořádně jemný a vhodný pro ošetření všech typů pleti, včetně té nejcitlivější. Levandule má výborné dezinfekční schopnosti, pleť čistí a chrání před vznikem drobných zánětů, podráždění i kožních onemocnění.

Levandulová voda je výborným pomocníkem pro ošetření podrážděné zarudlé pokožky, kterou osvěžuje, mírní svědění i pálení a ulevuje od bolesti. Díky tomu je vhodná pro ošetření pleti po dlouhém pobytu na prudkém slunci. Levandule má výborné léčivé schopnosti a aktivně napomáhá regeneraci pleti. Je tak vhodná i pro ošetření podrážděné pokožky po holení.

Regenerační účinky levandule jsou prospěšné i pro mastnou problematickou pleť, kterou harmonizuje a eliminuje výskyt nedokonalostí, tak pro pokožku trpící na lupénku, dermatitidu i jiná kožní onemocnění. Pleť je jemná na pohled i na dotek, pružnější a méně náchylná k začervenání.

Všestranný přípravek

Květová voda Nobilis Tilia Levandule je univerzálním pomocníkem, kterého využijete pro vás i pro celou rodinu. Jedná se o čistý bylinný hydrolát, který pečuje o pokožku celého těla a vyznačuje se širokým spektrem účinků. Díky jednoduchému složení bez přidaných syntetických látek, konzervantů a parfemace je vysoce nedráždivý a vhodný pro všechny typy pokožky, včetně citlivé a dětské.

Zklidnění a regenerace

Levandule je jednou z nejoblíbenějších bylinek, která se vyznačuje nejen krásnou vůní, ale také zajímavými účinky. Především má silné zklidňující vlastnosti, proto květová voda z ní je skvělým přípravkem první pomoci při podráždění kůže. Levandulová květová voda Nobilis Tilia ihned zmírňuje svědění, pálení či nepříjemné pnutí pokožky.

Pro krásnou pokožku

Levandulovou květovou vodu můžete používat na celé tělo doslova od hlavy k patě. Je vhodná i na vysušenou či přecitlivělou pokožku, které přináší zklidnění a úlevu. Při použití na obličej oceníte její přirozené antiseptické a hojivé vlastnosti, díky kterým je výborným tonikem pro všechny typy pokožky, a to včetně té problematické a náchylné k tvorbě akné.

Protizánětlivé účinky

Levandulovou květovou vodu tak můžete používat jako součást každodenní pečující rutiny, je skvělá jako tonikum pro dočištění a osvěžení pokožky či jako podklad pro oleje. Levandule podporuje přirozené regenerační procesy v pleti, a díky tomu urychluje hojení a zanechává pokožku pružnou a zářivou. Její vůně navíc zklidní i vaši mysl.

Použití: Malé množství květové vody aplikujte na pokožku obličeje. Vodu lze použít jako pleťové tonikum, k dočištění pleti, pod olej či krém a také pro osvěžení pleti.

Ostatní kategorie: Hydroláty

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?