/    /    /    /    /  

Saloos Mandlový olej 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 250 ml / 291 Kč 125 ml / 182 Kč
Kategorie: Mandlový olej, Oleje pro miminka, Dětské oleje
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
5,0/5 3 hlasy
Cena
107
ks
Bez DPH 93 Kč

Saloos Mandlový olej 50 ml

Mandlový olej Saloos podporuje regeneraci pokožky, vyživuje a uzamyká hydrataci. Je vhodný i pro citlivou pokožku, včetně té dětské

Mandlový olej se řadí mezi nejcennější rostlinné oleje. Je výživný a vhodný pro všechny typy pleti. Pokožce dodává pocit hebkosti, mírní podráždění, chrání ji a pomáhá především suché kůži se sklony k olupování, svědění a popraskání. Zklidňuje podrážděnou dětskou pokožku, je vhodný pro miminka od prvních dnů po narození.

Je účinný při ošetřování hrubé kůže a popálenin, zlepšuje akné a ekzémy. Výborně regeneruje pokožku spálenou slunečním zářením. Obsahuje vitaminy A, E, F, z minerálů především draslík, vápník či hořčík. Mandlový olej patří k nejpoužívanějším při aromaterapeutických masážích a je důležitou složkou kvalitních masážních a tělových olejů. Pro své regenerační a vyživující schopnosti je přidáván do hydratačních a pečujících pleťových krémů. Skvěle uhlazuje a dodává lesk vlasům.

Jeden z nejcennějších olejů

Mandlový olej je vysoce hodnotnou surovinou i produktem jako takovým a je velmi oceňován pro své vlastnosti. Je vhodný pro všechny typy pokožky a oceníte jej zejména v případě, že je vaše pokožka náchylná k podráždění po použití přírodních produktů. Mandlový olej je totiž skvělý na citlivou pokožku a způsobuje minimum nežádoucích reakcí.

Mandlový olej

Balzám pro citlivou pleť

Mandlový olej působí nejen jako prevence pro citlivou pleť, ale dokáže zmírnit již existující podráždění. Je často využíván pro ošetření pokožky, která je namáhána vnějšími vlivy a působí blahodárně například na kůži spálenou po nadměrném slunění. Je velice oblíbený pro své vyživující schopnosti, díky čemuž je přidáván do velkého množství masážních a aromateraputických olejů.

Hebká pokožka na počkání

Olej z mandlí lze používat nejen na pokožku celého těla namísto vašeho obvyklého tělového mléka, ale také na pleť obličeje. Působí jako lehké pleťové sérum a dodává pokožce hloubkovou výživu. Uzamyká hydrataci hluboko v buňkách pokožky a zanechává pleť vláčnou. Je také skvělou prevencí prvních známek stárnutí a zmírňuje drobné vrásky.

Vitaminy a minerály pro vaši pokožku

Mandlový olej Saloos je velmi univerzálním produktem. Obsahuje vysoké množství vitaminů A a E, které jsou mocnými antioxidany, které brání škodlivým účinkům volných radikálů. Olej je zároveň bohatý také na minerály, zejména pak draslík, hořčík či vápník. Zlepšuje elasticitu suché pokožky a minimalizuje výskyt vysušených míst.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku a lehce rozetřete.

Skladování: Záruční doba 9 měsíců. Skladujte v chladu.

Tip: Mandlový olej je skvělý na vlasy. Přidejte menší množství mandlového oleje do svého šamponu. Nebo ho používejte po každém mytí vlasů jako kondicionér do konečků. Mandlový olej vlasy zaceluje, uhlazuje, zjemňuje a dodává jim lesk.

Saloos Mandlový olej 50 ml

Mandľový olej Saloos je vhodný na vonkajšie i vnútorné používanie. Ako kozmetický olej podporuje regeneráciu pokožky, vyživuje a uzamyká hydratáciu. Je vhodný aj pre citlivú pokožku, vrátane tej detskej.

Mandľový olej sa radí medzi najcennejšie rastlinné oleje. Je výživný a vhodný na všetky typy pleti. Pokožke dodáva pocit hebkosti, mierni podráždenie, chráni ju a pomáha predovšetkým suchej koži so sklonom k olupovaniu, svrbeniu a popraskaniu. Upokojuje podráždenú detskú pokožku, je vhodný pre bábätká od prvých dní po narodení.

Je účinný pri ošetrovaní hrubej kože a popálenín, zlepšuje akné a ekzémy. Výborne regeneruje pokožku spálenú slnečným žiarením. Obsahuje vitamíny A, E, F, z minerálov predovšetkým draslík, vápnik či horčík. Mandľový olej patrí k najpoužívanejším pri aromaterapeutických masážach a je dôležitou zložkou kvalitných masážnych a telových olejov. Pre svoje regeneračné a vyživujúce schopnosti je pridávaný do hydratačných krémov a krémov starajúcich sa o pleť. Vynikajúco uhladzuje a dodáva lesk vlasom. 

V kuchyni sa mandľový olej hodí predovšetkým na dochutenie hotových pokrmov a múčnikov. Zjemňuje výslednú chuť jedla.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% mandlový olej lisovaný za studena
INCI: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz