/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Měsíčkový gel 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Pleťové krémy denní
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
194
ks
Bez DPH 160 Kč

Nobilis Tilia Měsíčkový gel 50 ml

Měsíčkový gel od Nobilis Tilia je vhodný pro denní i noční ošetření citlivé pokožky s mírnými projevy akné, lupénky nebo ekzému. Extrakt z měsíčku lékařského pomáhá podrážděnou pleť uklidňovat a urychlovat hojení alergických projevů. Bambucké máslo dodává nezbytnou výživu.

Extrakt z měsíčku lékařského dělá čest svému druhovému jménu. Má totiž výborné regenerační a zároveň zklidňující schopnosti. Působí také antisepticky a mírně anesteticky. Uklidňuje pálení, svědění, začervenání a další projevy citlivé či alergické pleti. Šalvějový olej přináší pnoucí a svědivé pokožce blahodárnou chladivou úlevu. Zároveň ji lehce vydezinfikuje, a zabrání tak vzniku různých kožních zánětů.

Bambucké máslo má vynikající vyživující schopnost. Nejen však, že dodá pleti potřebné živiny, ale podporuje také regenerační schopnost výše zmíněných extraktů. Pomáhá vyhlazovat drobné pleťové nerovnosti a zaceluje suchou a popraskanou pokožku.

Použití: Naneste potřebné množství gelu na postižená místa a jemně rozetřete.

Nobilis Tilia Měsíčkový gel 50 ml

Nechtíkový gél od Nobilis Tilia je vhodný na denné aj nočné ošetrenie citlivej pokožky s miernymi prejavmi akné, lupienky, alebo ekzému. Extrakt z nechtíka lekárskeho pomáha podráždenú pleť upokojovať a urýchľovať hojenie alergických prejavov. Bambucké maslo dodáva nevyhnutnú výživu.

Extrakt z nechtíka lekárskeho robí česť svojmu druhovému menu. Má totiž výborné regeneračné a zároveň upokojujúce schopnosti. Pôsobí tiež antisepticky a mierne anesteticky. Upokojuje pálenie, svrbenie, začervenanie a ďalšie prejavy citlivej či alergickej pleti. Šalviový olej prináša pnúcej a svrbivej pokožke blahodarnú chladivú úľavu. Zároveň ju ľahko vydezinfikuje, a zabráni tak vzniku rôznych kožných zápalov.

Bambucké maslo má vynikajúcu vyživujúcu schopnosť. Nielenže dodáva pleti potrebné živiny, no podporuje takisto regeneračnú schopnosť vyššie zmienených extraktov. Pomáha vyhladzovať pleťové nerovnosti a zaceľuje suchú a popraskanú pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Lecithin, Panthenol, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Calendula Officinalis Extract, Alcohol, Malaleuca Laucadendron Cajaput Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Salvia Sclarea Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide, Citronellol1), Linalool1), Limonene1), Geraniol1), Citral1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz