/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Brown Sugar 2,5 g

Značka:
Množství: 2,5 g
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Brown Sugar 2,5 g

Lily Lolo Minerální oční stíny Brown Sugar dodají vašim očním víčkům lehký závan nanejvýše přirozené barvy v jedinečném a zářivém světle hnědém odstínu s nazlátlými odlesky. Tento odstín vypadá krásně jak na světlé, tak opálené pleti a kontrastně zdůrazní hnědou a modrou barvu oční duhovky. Jemný třpyt okamžitě rozjasní váš pohled a dodá vám hřejivý prosluněný vzhled.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí, způsobuje minimum nežádoucích reakcí a sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez význameného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení určené i pro náročné zákaznice.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491), Silica, Ferric Ferrocyanide (CI 77510)
i
i

barva: hnědá, zlatá
konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz