/    /    /    /  

Caribbean Sun Mořská jemná kosmetická houba Silk SCS 162

Značka:
Množství: 1 ks, 8-9 cm
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mořské houby, Odličovací pomůcky
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Caribbean Sun Mořská jemná kosmetická houba Silk SCS 162

Caribbean Sun Mořská jemná kosmetická houba Silk obohatí vaši každodenní rutinu při čištění pleti. Mořská houba je skvělou alternativou ke klasickým vatovým tampónkům. Můžete ji používat opakovaně po dlouhou dobu, díky čemuž je velice ekologická a má skvělé účinky na pokožku. Houbu můžete využít při odličování, kdy jemně stahuje veškerý make-up z povrchu pokožky bez jakéhokoliv podráždění.

Mořská houba vám poskytne také jemný peeling pleti a lze ji používat s mnoha typy čistících přípravků. Šetrně masíruje pokožku, podporuje její prokrvení a napomáhá optimalizovat její metabolismus. Díky tomu získává pleť opět zdravý a zářivý vzhled. Mořská houba je na první dotyk mírně tuhá, ale pod tekoucí vodou snadno změkne a je příjemná k pokožce.

Mořské houby jsou výjimečné svým vysokým obsahem minerálů. Obsažený jód působí příznivě na přirozenou regenerační schopnost pleti, podporuje hojení drogných ranek a jizev. Houba je přirozeně antibakteriální, její prostředí brání množení škodlivých mikroorganismů a je vhodná pro všechny typy pleti včetně aknózní či citlivé.

Použití: Pro pravidelnou údržbu používejte sůl na čištění mořských hub Caribbean Sun.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mořská houba
i
i

konzistence: pevná
obal: látkový

Výrobce

Aris Trust s.r.o.
U Špýcharu 31
391 56 Tábor
Česká republika
www.morskahouba.cz