Caribbean Sun Mořská jemná kosmetická houba Silk SCS 162

Caribbean Sun Mořská jemná kosmetická houba Silk SCS 162

Mimořádně měkká houba je vhodná pro odlíčení a čištění pleti. Je bohatá na obsah přírodních minerálů, které mají příznivý vliv na kvalitu pleti a díky své struktuře odstraňuje odumřelé kožní buňky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Caribbean Sun Mořská jemná kosmetická houba Silk obohatí vaši každodenní rutinu při čištění pleti. Mořská houba je skvělou alternativou ke klasickým vatovým tampónkům. Můžete ji používat opakovaně po dlouhou dobu, díky čemuž je velice ekologická a má skvělé účinky na pokožku. Houbu můžete využít při odličování, kdy jemně stahuje veškerý make-up z povrchu pokožky bez jakéhokoliv podráždění.

Mořská houba vám poskytne také jemný peeling pleti a lze ji používat s mnoha typy čistících přípravků. Šetrně masíruje pokožku, podporuje její prokrvení a napomáhá optimalizovat její metabolismus. Díky tomu získává pleť opět zdravý a zářivý vzhled. Mořská houba je na první dotyk mírně tuhá, ale pod tekoucí vodou snadno změkne a je příjemná k pokožce.

Mořské houby jsou výjimečné svým vysokým obsahem minerálů. Obsažený jód působí příznivě na přirozenou regenerační schopnost pleti, podporuje hojení drogných ranek a jizev. Houba je přirozeně antibakteriální, její prostředí brání množení škodlivých mikroorganismů a je vhodná pro všechny typy pleti včetně aknózní či citlivé.

Tip: Pro pravidelnou údržbu používejte sůl na čištění mořských hub Caribbean Sun.

Ostatní kategorie: Houby a lufy

Výrobce: Aris Trust s.r.o., U Špýcharu 31, 391 56 Tábor Česká republika, www.morskahouba.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?