/    /    /    /  

Planet Pure Odstraňovač vodního kamene 510 ml

Značka:
Množství: 510 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie do koupelny, Ekodrogerie na kuchyně
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Planet Pure Odstraňovač vodního kamene 510 ml

Odstraňovač vodního kamene a usazených nečistot Planet Pure účinně rozpouští nánosy minerálů, vápníku i rzi. Díky přírodnímu bezpečnému složení můžete odstraňovač bez obav použít k vyčištění vany, umyvadla, ale i varné konvice.

Obsažená kyselina citronová účinně rozpouští nečistoty a bělí skrvny na smaltovaném povrchu, nerezu i keramice. Kyselina v kombinaci s esenciálními oleji účinně odstraní nečistoty, aniž by povrch poškodila či zabarvila. Odstraňovač vodního kamene můžete použít v kuchyni, koupelně i k odstranění vodního kamene z drobných spotřebičů jako je varná konvice, kávovar nebo myčka či pračka.

Použití: Aplikujte přímo na usazeniny, nechte alespoň 5 minut působit a opláchněte vodou. Podle míry znečištění postup opakujte nebo prodlužte čas působení. Na slabší znečištění můžete aplikovat čistič zředěný s vodou v poměru 1:2. Také lze použít k odvápnění rychlovarné konvice, kávovaru a dalších spotřebičů.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Planet Pure Odstraňovač vodního kamene 510 ml

Odstraňovač vodného kameňa a usadených nečistôt Planet Pure účinne rozpúšťa nánosy minerálov, vápnika či hrdze. Vďaka prírodnému bezpečnému zloženiu môžete odstraňovač bez obáv použiť na vyčistenie vane, umývadla, ale aj varnej kanvice.

Obsiahnutá kyselina citrónová účinne rozpúšťa nečistoty a bieli škvrny na smaltovanom povrchu, nereze aj keramike. Kyselina v kombinácii s esenciálnymi olejmi účinne odstráni nečistoty bez toho, aby povrch poškodila či zafarbila. Odstraňovač vodného kameňa môžete použiť v kuchyni, kúpeľni aj na odstránenie vodného kameňa z drobných spotrebičov ako je varná kanvica, kávovar alebo umývačka či práčka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Kyselina citronová, Povrchově aktivní látky, Limetový olej1), Esenciální olej z limety1), Esenciální olej z máty1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz