/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Olej jojobový, růžový 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Pleťové oleje
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
329
ks
Bez DPH 272 Kč

Nobilis Tilia Olej jojobový, růžový 20 ml

Pečující směs jojobového a šípkového oleje Nobilis Tilia intenzivně regeneruje suchou citlivou pokožku, zlepšuje její pružnost a dodává jí potřebné živiny. Jojobový olej v kombinaci s dalšími výživnými oleji, rostlinným squalanem a esenciálními oleji zralou pokožku bohatě vyživují, posilují a chrání ji před zrátou elasticity.

Jojobový olej obsahuje množství vitaminu A, B a E, které zralou pokožku posilují, lehce tonizují a zároveň chrání před podrážděním. Jojobový olej v kombinaci s olejem ze šípků dodává pokožce množství antioxidantů, které pleť chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí.

Růžový olej citlivou pokožku zklidňuje, mírní případné začervenání, eliminuje pnutí a zároveň v pokožce uzamyká tolik potřebnou hydrataci. Jojobový olej v kombinaci se šípkovým, mandlovým a růžovým olejem dodávají zralé pleti potřebné živiny a současně ji bohatě vyživují a aktivně napomáhají regeneraci.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na navlhčenou čistou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Nobilis Tilia Olej jojobový, růžový 20 ml

Ošetrujúca zmes jojobového a šípkového oleja Nobilis Tilia intenzívne regeneruje suchú citlivú pokožku, zlepšuje jej pružnosť a dodáva jej potrebné živiny. Jojobový olej v kombinácii s ďalšími výživnými olejmi, rastlinným skvalénom a esenciálnymi olejmi zrelú pokožku výdatne vyživujú, posilňujú a chránia pred stratou elasticity.

Jojobový olej obsahuje množstvo vitamínov A, B a E, ktoré zrelú pokožku posilňujú, ľahko tonizujú a zároveň chránia pred podráždením. Jojobový olej v kombinácii s olejom zo šípok dodáva pokožke množstvo antioxidantov, ktoré pleť chránia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, a tým aj pred známkami predčasného starnutia.

Ružový olej citlivú pokožku upokojuje, mierni prípadné začervenanie, eliminuje pnutie a zároveň v pokožke uzamyká tak potrebnú hydratáciu. Jojobový olej v kombinácii so šípkovým, mandľovým a ružovým olejom zrelej pleti dodávajú potrebné živiny a súčasne ju výdatne vyživujú a aktívne napomáhajú pri regenerácii.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Úžasný | 13.2.2014 20:00:41 | Jana R.

Poté co jsem vyzkoušela vzoreček, jsem si pro něj hned běžela. Skvělá věcička pro smíšenou a citlivou pleť. Tonizuje, zklidňuje a čistí.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Squalane, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Rosa Damascena Flower Oil, Citral1), Citronellol1), Farnesol1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz