/    /    /    /    /  

Acorelle Opalovací olej SPF 30 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Opalovací přípravky na tělo
Produktová řada: Acorelle Nature Sun
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
837
ks
Bez DPH 692 Kč

Acorelle Opalovací olej SPF 30 75 ml

Opalovací olej na obličej a tělo SPF 30 Acorelle chrání pokožku proti UVA a UVB záření díky obsahu oleje karanja, který pleť přirozeně chrání před spálením a podrážděním, přináší pleti intenzivní péči a zabraňuje vzniku pigmentových skvrn. Olej má lehce ořechové aroma a delikátně voní, má transparentní texturu. Neobsahuje chemické filtry, nanočástice ani zinek, čímž je eliminováno riziko alergických reakcí a pleť není zbytečně drážděna.

Slunečnicový a olivový olej pokožku dokonale vyživí a velmi účinně ji chrání. Zároveň zklidňují podráždění, takže se skvěle hodí právě pro sluncem namáhanou a podrážděnou pokožku celého těla i obličeje.  

Důsledná ochrana před slunečním zářením chrání pleť před předčasnými známkami stárnutí, jako jsou například stařecké skvrny, a samozřejmě před tvorbou vrásek. Proto je potřeba pleť důsledně ošetřovat opalovacími přípravky, které ji nejen ochrání před UV zářením, ale zároveň ji i vyživují a hydratují.

Použití: Olej aplikujte na pokožku celého těla a obličeje ještě před pobytem na slunci. Opakujte vždy po koupání nebo utření ručníkem.

Upozornění: Vyvarujte se přímého styku se sliznicemi a očima! Udržujte mimo dosah dětí. Nepoužívejte vnitřně.

Acorelle Opalovací olej SPF 30 75 ml

Opaľovací olej na tvár a telo SPF 30 Acorelle chráni pokožku proti UVA a UVB žiareniu vďaka obsahu oleja karanja, ktorý pleť prirodzene chráni pred spálením a podráždením, prináša pleti intenzívnu starostlivosť a zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn. Olej má ľahko orechovú arómu a delikátne vonia, transparentnú textúru. Neobsahuje chemické filtre, nanočastice ani zinok, čím je eliminované riziko alergických reakcií a pleť nie je zbytočne dráždená.

Slnečnicový a olivový olej pokožku dokonale vyživia a veľmi účinne ju chránia. Zároveň upokojujú podráždenie, takže sa skvele hodia práve na slnkom namáhanú a podráždenú pokožku celého tela aj tváre.

Dôsledná ochrana pred slnečným žiarením chráni pleť pred predčasnými známkami starnutia, ako napríklad starecké škvrny, a samozrejme pred tvorbou vrások. Preto je potreba pleť dôsledne ošetrovať opaľovacími prípravkami, ktoré ju nielen ochránia pred UV žiarením, ale zároveň ju aj vyživujú a hydratujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Nedoporučuji | 4.7.2016 12:03:30 | Michaela

Vyzkoušeno také na dvoutýdenním pobytu u moře. Manžel se namazal první den a během ani ne jedné hodiny venku se spálil tak strašlivě, že měl do konce dovolené postaráno o zábavu na pokoji a pod slunečníkem. Hlavně zákazníci s citlivou pokožkou by asi měli dávat přednost minerálním filtrům, ať si nezkazíte dovolenou tak jako my. Jinak konzistence, vůně i aplikace produktu příjemná, doporučila bych někomu kdo už opálený je a spíš do našich podmínek, třeba na odpolední posezení na zahradě.

dobrá zkušenost | 26.7.2016 21:32:36 | šárka

Ta nejlepší zkušenost.. Jsem světlejší typ, ani jednou jsem se nespálila, krásné přirozené opálení, velmi příjemná vůně, minimální zatížení pokožky. Pobyt u moře 40 dní... Na přímém slunci jsem v rozumné míře, ale při sportování - na kole apod i během poledne. Takže budu používat i nadále.

Doporučuju | 19.7.2015 16:44:51 | Monika

Během 14 dnů u moře otestováno, že skutečně chrání před spálením :-) Fajn vůně, neviditelný, nezanechává nepříjemný pocit mastnosty, super bonus = omlazuje, protože mám pleť hezky vypnutou a dokonce mi zmizely začínající jemné vrásky kolem očí :-)

* povinné

Vlastnosti

INCI: Pongamia Glabra Seed Oil1), Parfum, Bisabolol, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Helianthus Annuus Hybrid Oil1), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil1), Propolis Extract1), Pollen Extract1), Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol, Geraniol, Linalool
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
produktové řady: Acorelle Nature Sun

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr