/    /    /  

Acorelle Osvěžující voda bio R jako Růže 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Kategorie: Osvěžující vody
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Acorelle Osvěžující voda bio R jako Růže 30 ml

Růže, růže, růže, kdopak za to může? Voníš tak sladce, jak okvětní lístek růžového poupátka. Něžná a jemná květinová vůně v sobě mísí akcenty růží, frézií, gerania a pořádnou dávku malin. Osvěžující přírodní voda růže Acorelle harmonizuje a uvolňuje mysl a ducha. 

Přírodní osvěžující vody Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémované vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty vůně:

Hlava – poupata růže, geranium

Srdce – růže, frézie

Základ – malina

 

Tip: Osvěžující přírodní voda je díky své voňavě slabší intenzitě snadno použitelná kdykoliv a kdekoliv. Osvěží, ovoní a naladí, přitom jí nikde není přliš.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr