Ceano Cosmetics Krémová kulička hřejivý pomeranč 50 g,1 ks

Ceano Cosmetics Krémová kulička hřejivý pomeranč 50 g,1 ks

Krémová koupelová kulička kořeněnou vůní Vánoc promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel a bude pečovat nejen o vaši pokožku, ale i o vaše smysly.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémová koupelová kulička Ceano s kořeněnou vůní Vánoc promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel. Kromě toho obsahuje kousky mandlí i voňavé esenciální oleje. Toto výživné složení tak bude pečovat jak o vaši pokožku, tak i o vaše smysly.

Kousky sušené pomerančové kůry společně s hřejivým vánočním kořením dodají koupeli nejen příjemnou vůni, ale také budou pečovat o pokožku. A navíc koření v kombinaci s esenciálními oleji vytvoří sytou kořeněnou vůni, která zahřeje tělo i mysl.

Obsažené bambucké a kakaové máslo pokožku zjemňuje a dodává jí potřebné živiny. O výživu pokožky se také postará mandlový olej. Ten je bohatý na vitamin E, regeneruje pokožku do hloubky a chrání ji před vysoušením. Pokožka celého těla je tak po koupeli krásně jemná, ale také voňavá.

Použití: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Krémovou kuličku můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku.

Ostatní kategorie: Přípravky do koupele, Dárky do 100 Kč

Výrobce: CITA LIETA Ltd, Braslas iela 29 , LV 1084, Riga, , Lotyšsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?