/    /    /    /    /  

Pure Fiji Pánské tělové máslo Mana'ia 59 ml

Značka:
Množství: 59 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Péče o mužské tělo, Tělová másla, Vzorky kosmetiky pro muže, Vzorky tělových másel
Produktová řada: Pure Fiji Mana´ia
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
200
ks
Bez DPH 165 Kč

Pure Fiji Pánské tělové máslo Mana'ia 59 ml

Pánské tělové máslo Pure Fiji Mana'ia intenzivně pečuje o pokožku díky spojení množství exotických rostlinných olejů. Ty v pleti nejenom že uzamykají hydrataci, ale pokožku navíc také zklidňují, zanechávají ji vláčnou a ochráněnou před nepříznivými vnějšími vlivy.

Tělové máslo v sobě spojuje vysoký podíl kokosového oleje. Ten je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a také antioxidantů, které pokožku aktivně vyživují, posilují a současně chrání před ztrátou elasticity. Oleje z kokosu, kalaby a makadamiových ořechů pleť skvěle harmonizují, chrání ji před dehydratací i podrážděním, zanechávají pleť jemnou a vláčnou na dotek. Zatímco máslo pečuje o pokožku, potěší vás svou svěží kořeněnou vůní. Tělové máslo můžete použít nejen v péči o pokožku celého těla, ale také na obličej.

Použití: Malé množství másla rozpusťte v dlaních a aplikujte na pokožku celého těla. Máslo můžete použít i na obličej.

Pure Fiji Pánské tělové máslo Mana'ia 59 ml

Pánske telové maslo Pure Fiji Mana'ia sa intenzívne stará o pokožku vďaka spojeniu množstva exotických rastlinných olejov. Tie v pleti nielenže uzamykajú hydratáciu, ale pokožku navyše tiež upokojujú, zanechávajú ju vláčnu a chránenú pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Telové maslo v sebe spája vysoký podiel kokosového oleja. Ten je bohatý na množstvo nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a tiež antioxidantov, ktoré pokožku aktívne vyživujú, posilňujú a súčasne chránia pred stratou elasticity. Oleje z kokosu, kalaby a makadamiových orechov pleť skvele harmonizujú, chránia ju pred dehydratáciou a podráždením, zanechávajú pleť jemnú a vláčnu na dotyk. Zatiaľ čo sa maslo stará o pokožku, poteší vás svojou sviežou korenistou vôňou. Telové maslo môžete použiť nielen k starostlivosti o pokožku celého tela, ale tiež na pleť


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Macadamia Ternifolia Nut Oil, Aleurites Moluccana Oil, Emulsifying Wax NF, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Monostearate, Dimethicone, Phenyltrimethicone, Calophyllum Inophyllum Oil, Passiflora Incarnata Extract, Fragrance
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
produktové řady: Pure Fiji Mana´ia
typy pokožky: normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com