/    /    /    /    /    /  

Henna Plus Přírodní prášková barva Tmavě hnědá 57 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Přírodní práškové barvy s hennou
Produktová řada: Henna Plus Colour Powder
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Henna Plus Přírodní prášková barva Tmavě hnědá 57 100 g

Henna Plus Přírodní prášková barva Tmavě hnědá je vhodná pro všechny odstíny vlasů od blond až po temně černé. Dodá vám kaštanově hnědý tmavší odstín, který zvýrazní rysy vaší tváře a je skvělou volbou pro jakékoliv roční období. Pokud chcete minimalizovat vznik nežádoucích červených odlesků, přidejte do barvící směsi výtažek z kávy, jenž napomáhá dodat barvě studenější podtón. 

Přírodní prášková barva na vlasy je vůbec prvním produktem značky Henna Plus, který na trhu představila, a díky němu získala velkou popularitu u zákaznic. Tato barva na vlasy se používá velice snadno, díky práškové konzistenci je možné ji namíchat s mnoha ingrediencemi, jako je například citronová šťáva či ocet, a snadno tak ovlivnit barevný výsledek. Zároveň můžete jednoduše regulovat množství použité barvy dle délky a hustoty vašich vlasů.

Prášková barva je skvělou volbou pro zcela přírodní a dlouhotrvající obarvení vlasů. Výtažek z henny proniká do hloubky vlasového vlákna, kde dokonale splývá s jeho přirozenými barevnými pigmenty. Díky tomu vydrží obarvení vlasů až několik měsíců a vytrácí se velice pozvolna a postupně. Zároveň henna příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů, vyhlazuje jejich povrch a dodává jim nejen intenzivní barvu, ale také zářivý zdravý lesk.

Použití: Před použitím si důkladně přečtěte příbalový leták! Odsypte si polovinu sáčku (pro dlouhé či husté vlasy celý sáček) do misky a postupně přidávejte horkou vadu, aby vznikla polotekutá pasta. Doba působení závisí na požadovaném odstínu a jeho intenzitě.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Přírodní barvy pro šedivé vlasy

Jsou vhodné přírodní práškové barvy Henna Plus pro prošedivělé vlasy? Na jak dlouho obarví šedivé vlasy? ...

Vlastnosti

INCI: Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder, Indigofera Argentea (Indigo), Tartaric Acid
i
i

barva: hnědá
konzistence: prášková
obal: papírový
produktové řady: Henna Plus Colour Powder
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Frenchtop Natural Care Products BV
P.O. BOX 482
1620 AL Hoorn
Nizozemí
www.hennaplus.com