Santé Rostlinná barva na vlasy černá 100 g

Santé Rostlinná barva na vlasy černá 100 g

  • Bez DPH 208 Kč

Santé prášková barva na vlasy černá je přírodním produktem vhodným k barvení vlasů, jež neobsahuje amoniak, peroxid a další potenciálně škodlivé syntetické látky. Složení z přírodních ingrediencí nezatěžuje vlasy, nepoškozuje je a naopak napomáhá posilovat jejich strukturu. Tento odstín vám dodá výrazný vzhled díky temně černým pigmentům z indiga, jež zaručí jednolitý a sytý výsledek.

Složení těchto barev je ze 100% rostlinné, a proto vhodné pro všechny typy vlasů. Nedráždí citlivou pokožku hlavy a nenamáhá oslabené vlasy. Přírodní ingredience vyhlazují povrch vlasů a navracejí jim tak lesk a zdravý vzhled. Jedinečná směs přírodních pigmentů rovnoměrně obalí vlas a dodá mu zářivý odstín, jež splyne s přirozenou barvou vlasů a vytvoří tak jedinečný výsledek, jež harmonicky podtrhne vaši krásu.

Prášková konzistence vlasy nezatěžuje a dodává jim okouzlující objem a tvar pro snadnou úpravu. Pečující složky napomáhají posilovat texturu vlasového vlákna a dodávají mu hydrataci a výživu. Snadné použití a rovnoměrné nanášení jsou příjemnou součástí barvení s práškovými barvami na vlasy Santé. Vlasy jsou lesklé, zářivé a plné života.

Použití: Barvu nejprve vyzkoušejte na malém prameni vlasů. Přírodní barva Santé se spojí s vaším přirozeným odstínem vlasů a vytvoří jedinečný barevný výsledek.

Tip: Pro optimální výsledek doporučujeme vlasy předem umýt šamponem Santé Lava Power.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Indigofera Tinctoria Leaf Extract, Indigofera Argentea Leaf Powder, Algin, Hydrolyzed Wheat Protein

Barva: černá

Konzistence: prášková

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: SANTE Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.sante-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

ne horkou vodu / Šárka 4. 3. 2016 18:32

Použila jsem horkou vodu, jak doporučuje výrobce a barva nechytla moc dobře. Jak jsem se dozvěděla, indigo degraduje při vyšších teplotách, takže je lepší se držet cca 50°C. Zkuste možná spíše černou od cosmetikabio, která mi chytla výrazně lépe.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?