Henna Plus Přírodní prášková barva Tmavě hnědá 57 100 g

Henna Plus Přírodní prášková barva Tmavě hnědá 57 100 g

Přírodní prášková barva na vlasy s obsahem henny dodá vašim vlasům elegantní tmavě hnědý odstín se zářivými odlesky. Díky přírodním výtažkům nadměrně nevysušuje vlasy a naopak posiluje jejich strukturu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Henna Plus Přírodní prášková barva Tmavě hnědá je vhodná pro všechny odstíny vlasů od blond až po temně černé. Dodá vám kaštanově hnědý tmavší odstín, který zvýrazní rysy vaší tváře a je skvělou volbou pro jakékoliv roční období. Pokud chcete minimalizovat vznik nežádoucích červených odlesků, přidejte do barvící směsi výtažek z kávy, jenž napomáhá dodat barvě studenější podtón. 

Přírodní prášková barva na vlasy je vůbec prvním produktem značky Henna Plus, který na trhu představila, a díky němu získala velkou popularitu u zákaznic. Tato barva na vlasy se používá velice snadno, díky práškové konzistenci je možné ji namíchat s mnoha ingrediencemi, jako je například citronová šťáva či ocet, a snadno tak ovlivnit barevný výsledek. Zároveň můžete jednoduše regulovat množství použité barvy dle délky a hustoty vašich vlasů.

Prášková barva je skvělou volbou pro zcela přírodní a dlouhotrvající obarvení vlasů. Výtažek z henny proniká do hloubky vlasového vlákna, kde dokonale splývá s jeho přirozenými barevnými pigmenty. Díky tomu vydrží obarvení vlasů až několik měsíců a vytrácí se velice pozvolna a postupně. Zároveň henna příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů, vyhlazuje jejich povrch a dodává jim nejen intenzivní barvu, ale také zářivý zdravý lesk.

Použití: Před použitím si důkladně přečtěte příbalový leták! Odsypte si polovinu sáčku (pro dlouhé či husté vlasy celý sáček) do misky a postupně přidávejte horkou vadu, aby vznikla polotekutá pasta. Doba působení závisí na požadovaném odstínu a jeho intenzitě.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Ostatní kategorie: No Poo Barvy

Barva: hnědá

Výrobce: Frenchtop Natural Care Products BV, P.O. BOX 482, 1620 AL Hoorn Nizozemí, www.hennaplus.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?