Henna Plus Přírodní prášková barva Tmavě hnědá 57 100 g

Henna Plus Přírodní prášková barva Tmavě hnědá 57 100 g

Henna Plus Přírodní prášková barva Tmavě hnědá je vhodná pro všechny odstíny vlasů od blond až po temně černé. Dodá vám kaštanově hnědý tmavší odstín, který zvýrazní rysy vaší tváře a je skvělou volbou pro jakékoliv roční období. Pokud chcete minimalizovat vznik nežádoucích červených odlesků, přidejte do barvící směsi výtažek z kávy, jenž napomáhá dodat barvě studenější podtón. 

Přírodní prášková barva na vlasy je vůbec prvním produktem značky Henna Plus, který na trhu představila, a díky němu získala velkou popularitu u zákaznic. Tato barva na vlasy se používá velice snadno, díky práškové konzistenci je možné ji namíchat s mnoha ingrediencemi, jako je například citronová šťáva či ocet, a snadno tak ovlivnit barevný výsledek. Zároveň můžete jednoduše regulovat množství použité barvy dle délky a hustoty vašich vlasů.

Prášková barva je skvělou volbou pro zcela přírodní a dlouhotrvající obarvení vlasů. Výtažek z henny proniká do hloubky vlasového vlákna, kde dokonale splývá s jeho přirozenými barevnými pigmenty. Díky tomu vydrží obarvení vlasů až několik měsíců a vytrácí se velice pozvolna a postupně. Zároveň henna příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů, vyhlazuje jejich povrch a dodává jim nejen intenzivní barvu, ale také zářivý zdravý lesk.

Použití: Před použitím si důkladně přečtěte příbalový leták! Odsypte si polovinu sáčku (pro dlouhé či husté vlasy celý sáček) do misky a postupně přidávejte horkou vadu, aby vznikla polotekutá pasta. Doba působení závisí na požadovaném odstínu a jeho intenzitě.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder, Indigofera Argentea (Indigo), Tartaric Acid

Barva: hnědá

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Produktové řady: Henna Plus Colour Powder

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Frenchtop Natural Care Products BV, P.O. BOX 482, 1620 AL Hoorn Nizozemí, www.hennaplus.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?