/    /    /    /  

Pure Fiji Regenerační gel po opalování 240 ml

Značka:
Množství: 240 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Přípravky po opalování
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
550
ks
Bez DPH 455 Kč

Pure Fiji Regenerační gel po opalování 240 ml

Regenerační gel po opalování Pure Fiji zklidňuje pokožku podrážděnou pobytem na sluníčku. Složení bohaté na aloe vera a pečující exotické oleje uzamyká v kůži potřebnou hydrataci, pokožku zklidňuje a mírní případné zarudnutí, pálení a podráždění. Díky vysokému obsahu aloe vera a mátě gel příjemně chladí, a přináší tak rychlou úlevu spálené pokožce.

Regenerační gel po opalování účinně zklidní, zjemní a vyživí pokožku celého těla. Postará se o to Aloe vera gel, který má výborné harmonizační účinky, zmírní podráždění pokožky a aktivně podpoří i její hojení. Aloe v kombinaci s kokosovým, makadamovým, tungovníkovým a dilo olejem dodá pleti po opalování potřebné živiny, uzamkne v kůži hydrataci a zanechá ji příjemně vláčnou.

Gel je skvělým pomocníkem po každém opalování jako prevence předčasného stárnutí pokožky, pomůže také rychle zklidnit spálenou a podrážděnou kůži a urychlí její regeneraci.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na pokožku celého těla, rozetřete a nechte vstřebat. Používejte podle potřeby po každém slunění.

Pure Fiji Regenerační gel po opalování 240 ml

Regeneračný gél po opaľovaní Pure Fiji upokojuje pokožku podráždenú pobytom na slniečku. Zloženie bohaté na aloe vera a starostlivé exotické oleje uzamyká v koži potrebnú hydratáciu, pokožku upokojuje a mierni prípadné začervenanie, pálenie a podráždenie. Vďaka vysokému obsahu aloe vera a mäte gél príjemne chladí a prináša tak rýchlu úľavu spálenej pokožke.

Regeneračný gél po opaľovaní účinne upokojí, zjemní a vyživí pokožku celého tela. Postará sa o to Aloe vera gél, ktorý má výborné harmonizačné účinky, zmierni podráždenie pokožky a aktívne podporí aj jej hojenie. Aloe v kombinácii s kokosovým, makadamiovým, tungovníkovým a dilo olejom dodá pleti po opaľovaní potrebné živiny, uzamkne v koži hydratáciu a zanechá ju príjemne vláčnu.

Gél je skvelým pomocníkom po každom opaľovaní ako prevencia predčasného starnutia pokožky, pomôže tiež rýchlo upokojiť spálenú a podráždenú kožu a urýchli jej regeneráciu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Gel, Glycerin, Calophyllum Inophyllum Oil, Cocos Nucifera Oil, Macadamia Ternifolia Oil, Aleurites Moluccana Oil, Passiflora Edulis Flower Extract, Fragrance, Tocopheryl Acetate, Mentha Piperita
i
i

konzistence: lehká krémová
obal: plastový

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com