/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Růžový balzám, Rose 15 ml

Značka:
Množství: 15 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 2 ml / 76 Kč
Kategorie: Pleťové krémy denní, Pleťové krémy noční, Vzorky pleťových krémů
Produktová řada: Martina Gebhardt Rose
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
335
ks
Bez DPH 277 Kč

Martina Gebhardt Růžový balzám, Rose 15 ml

Růžový balzám Martina Gebhardt Rose intenzivně pečuje o suchou citlivou pokožku náchylnou k dehydrataci i častému podráždění. Bohaté složení plné rostlinných olejů a bylinných výtažků pleť skvěle vyživuje a také ji činí odolnější před podrážděním v důsledku mrazu, prudkého větru či slunce.

Hutný balzám vyživuje suchou pleť díky vysokému obsahu olivového, avokádového a šípkového oleje. Všechny tyto látky jsou plné potřebných nenasycených mastných kyselin a vitaminů, pokožku vyživují do hloubky a uzamykají v ní vlhkost. Oleje společně se včelím voskem vytvoří na pokožce lehký film, který pleť ochrání před podrážděním, začervenáním i nepříjemným pnutím.

zklidnění případného podráždění se postará růžový olej a vitamin E, pokožku zklidňují, harmonizují a současně posilují a brání před opětovným poškozením. Růžový balzám intenzivně pečuje o suchou citlivou pokožku, bohatě ji vyživuje a zároveň chrání.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Balzám je po celý rok skvělou ochranou před mrazem, prudkým sluncem i větrem.

Martina Gebhardt Růžový balzám, Rose 15 ml

Ružový balzam Martina Gebhardt Rose sa intenzívne stará o suchú citlivú pokožku náchylnú na dehydratáciu a časté podráždenie. Bohaté zloženie plné rastlinných olejov a bylinných výťažkov pleť vynikajúco vyživuje a zároveň zodolňuje voči podráždeniu v dôsledku mrazu, prudkého vetra, či slnka.

Hutný balzam vyživuje suchú pleť vďaka vysokému obsahu olivového, avokádového a šípkového oleja. Všetky tieto látky sú plné potrebných nenasýtených mastných kyselín a vitamínov, pokožku vyživujú do hĺbky a uzamykajú v nej vlhkosť. Oleje spoločne s včelím voskom vytvoria na pokožke ľahký film, ktorý pleť ochráni pred podráždením, začervenaním aj nepríjemným pnutím.

O upokojenie prípadného podráždenia sa postará ružový olej a vitamín E, ktoré pleť upokojujú a harmonizujú. Zároveň pokožku posilňujú a chránia pred opätovným poškodením. Ružový balzam intenzívne ošetruje citlivú pokožku, výdatne ju vyživuje a súčasne chráni.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Krém - balzám | 29.5.2016 13:12:57 | Anna

Koupila jsem si balzám na základě zkušenosti s jinými produkty řády Martina Gebhard a první dojem po otevření balzámu byl překvapením, nečekala jsem, že i konzistence je jako balzám na rty. Složení balzámu je velice kvalitní a i přes hutnější konzistenci jsem ho používala na obličej jako noční krém na zimu, jako balzám na rty a malé balení ocenují na cestách. Balení stačí na dost dlouho, stačí malé množství na jednu aplikaci.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Olea Europea Seed Oil1), Helianthus Annuus Seed Oil1), Persea Gratissima Oil2), Rosa Canina Fruit Oil2), Cera Alba1), Theobroma Cacao Seed Butter1), Rosa Damascena Flower Wax, Rosa Damascena Flower Oil2), Tocopherol, Geraniol3), Citronellol3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: krémová
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Rose
složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů, bez parfemace, bez silikonů
typy pleti: citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz