/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Šampon prevence lupů, Mandaria 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Kategorie: Klasické přírodní šampony
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Šampon prevence lupů, Mandaria 200 ml

Jemný a hustě pěnivý šampon s mandarinkovým éterickým olejem se hodí pro každodenní použití. Pro dosažení jemnosti a stálosti pěny je použitý extrakt z mydlice lékařské, která obsahuje vysoké procento saponinů, přírodních tenzidů. Jako antimikrobiální součást obsahuje šampon chmelový extrakt, který díky svým vlastnostem předchází vzniku lupů. Jojobový olej dodává vlasům pevnost a pružnost, zabraňuje lámavosti a dodává vlasům matný, sametový lesk.

certifikáty:
vhodné pro: prevenci lupů
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: plastový obal

použití: Stejné jako u klasického šamponu.
složení: voda, směs přírodních tenzidů, laurylamidopropyl betain, pšeničný protein, extrakt mydlice lékařské, chmelový extrakt, xanthanová guma, konzervant, extrakt grepového jádra, směs éterických olejů, jojobový olej, mandlový olej, vitamín E, kyselina mléčná

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost Nobilis Tilia se zabývá výrobou aromaterapeutické kosmetiky, vzděláváním a osvětovou činností v oboru aromaterapie od roku 1994. Společnost odmítá z principu živočišné suroviny a pokusy na zvířatech, jedinou živočišnou surovinou ve výrobcích je včelí vosk. Využívá maximálně suroviny z ekologického zemědělství (BIO). Vyrábí bez syntetických a konzervačních látek, a kdykoliv je to možné, jsou produkty 100% přírodní. V případě nutnosti použít konzervaci, užívají vlastního speciálně vyvinutého konzervačního systému.

kontakt na výrobce:
Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
Krásná Lípa 407 46

webové strány značky:
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

typy vlasů: vlasy s lupy

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz