Argital Šampon na mastné vlasy proti lupům s kopřivou 500 ml

Argital Šampon na mastné vlasy proti lupům s kopřivou 500 ml

  • Bez DPH 380 Kč

Šampon na mastné vlasy zklidňuje vlasovou pokožku, stabilizuje funkci mazových žláz a zároveň působí proti výskytu lupů díky obsahu zeleného jílu a přírodních výtažků.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Šampon na mastné vlasy Argital zklidňuje vlasovou pokožku, stabilizuje funkci mazových žláz a zároveň působí proti výskytu lupů díky obsahu zeleného jílu a přírodních výtažků z levandule, kopřivy a mnohých dalších. Obsažené látky posilují vlasovou pokožku i samotný kořínek a podporují zdravý růst vlasu.

Rostlinné výtažky zklidňují vlasovou pokožku, chrání ji před opětovným podrážděním a stabilizují funkci mazových žláz. Vlasy se tak méně mastí, jsou zdravější a získávají přirozený objem. Extrakty z kopřivy působí preventivně proti tvorbě lupů, ozdravují vlasovou pokožku a dodávají jí potřebnou výživu. O zklidnění podrážděné nadměrně se mastící vlasové pokožky se postará zelený jíl, který pokožku šetrně umyje a zároveň ji zklidní.

Šampon pro mastné vlasy zklidňuje pokožku, eliminuje tvorbu kožního mazu a jemně myje a ošetřuje vlas. Díky jemnému složení bohatému na rostlinné výtažky o vlasy pečuje, posiluje je a chrání před nadměrným maštěním. Vlasy jsou tak posíleny a získávají zdravý lesk a objem.

Odlehčete svým vlasům

Šampon na mastné vlasy s výtažkem z kopřivy vdechne vašim vlasům nový život. Tento šampon šetrně odstraňuje z vlasů a vlasové pokožky nečistoty, přebytečný maz a zbytky stylingových produktů, zároveň ale vlasy nevysušuje. Díky složení s kvalitními přírodními ingrediencemi a sulfáty na rostlinné bázi tak nedráždí pokožku hlavy a poskytuje vlasům očistu i péči v jednom.

Oslnivý objem

Tento šampon je určen především pro vlasy, které se snadno mastí a trpí nedostatkem objemu. Šampon pomáhá harmonizovat funkci mazových žláz v pokožce hlavy tak, aby vlasy nebyly zbytečně zatížené nadměrným maštěním, ale pokožka byla zároveň dostatečně vyživená. Zelený jíl účinně vstřebává nadbytečný kožní maz a vlasy ošetřuje proti poškození. Po použití šamponu jsou vlasy příjemně vzdušné a objemné.

Krásné vlasy bez lupů

Výtažek z kopřivy je pak velmi oblíbenou složkou mnoha šamponů, a to především díky jeho schopnosti pečovat o vlasy i vlasovou pokožku. Kopřiva vlasy vyživuje a zároveň zklidňuje pokožku hlavy a chrání proti vzniku lupů. Šampon navíc vlasy posiluje, činí je odolnějšími vůči vnějším vlivům a navrací jim zářivý lesk bez zatížení. Rostlinné výtažky zároveň podporují růst vlasů.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a jemnou masáží lehce napěňte. Vydatně opláchněte čistou vodou. Šampon je vhodný pro každodenní použití.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Mastné ještě mastnější? / Petra 5. 3. 2016 12:14

Tento šampon používám asi týden. Nevím, jestli něco dělám špatně, ale ani po třech aplikacích šamponu mi vlasy neumyje. Po umytí mám vlasy stále mastné, což není výsledek, který po umytí očekávám. Vlasy se mi mastí hodně a musím je mýt každý den, proto jsem si koupila tento šampon na mastné vlasy. Nevím, kde je tedy problém.

Re: Mastné ještě mastnější? / Petra 8. 3. 2016 08:21

Po několika dalších dnech jsem přišla na to, že šampon musím aplikovat aspoň 3x, aby se vlasy opravdu dobře odmastily. Nyní je vše, jak má být.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.