/    /    /    /    /  

Coslys Šampon pro šedivé a bílé vlasy chrpa 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Klasické přírodní šampony
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
525
ks
Bez DPH 434 Kč

Coslys Šampon pro šedivé a bílé vlasy chrpa 500 ml

Šampon pro šedivé a bílé vlasy Coslys brání zažloutnutí světlých vlasů díky výtažkům z květů chrpy. Extrakty z chrpy společně s rýží chrání vlasy před poškozením a lámáním, posilují je a dodávají zdravý lesk. Šampon obsahuje pouze jemné rostlinné tenzidy, pokožku hlavy zbytečně nevysušuje, a je tak vhodný pro všechny typy světlých a šedivějících vlasů.

Šampon účinně brání nežádoucímu zabarvení šedých a bílých vlasů za pomoci výtažků z květů chrpy. Ty eliminují zažloutlé a namodralé tóny světlých vlasů, současně chrání vlas před tenčením. Výtažky z rýže a sojových bobů, které posilují strukturu vlasu a eliminují jeho lámání. Složení šamponu je navíc obohaceno o extrakt z tužebníku, který uhlazuje strukturu vlasů, a usnadňuje tak rozčesávání.

Použití: Malé množství šamponu naneste na navlhčenou vlasovou pokožku a lehce napěňte. Poté vlasy po celé jejich délce vydatně opláchněte čistou vodou.

Coslys Šampon pro šedivé a bílé vlasy chrpa 500 ml

Šampón pre šedivé a biele vlasy Coslys bráni zažltnutiu svetlých vlasov vďaka výťažkom z kvetov nevädze. Extrakty z nevädze spoločne s ryžou chránia vlasy pred poškodením a lámaním, posilňujú ich a dodávajú zdravý lesk. Šampón obsahuje iba jemné rastlinné tenzidy, pokožku hlavy zbytočne nevysušuje a je tak vhodný pre všetky typy svetlých a šedivejúcich vlasov.

Šampón účinne bráni nežiaducemu zafarbeniu sivých a bielych vlasov za pomoci výťažkov z kvetov nevädze. Tie eliminujú zažltnuté a modrasté tóny svetlých vlasov, súčasne chránia vlas pred stenčovaním. Výťažky z ryže a sójových bôbov posilňujú štruktúru vlasu a eliminujú jeho lámanie. Zloženie šampónu je navyše obohatené o extrakt z túžobníka, ktorý uhladzuje štruktúru vlasov, a uľahčuje tak rozčesávanie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Spirae Ulmaria Flower Extract1), Sodium Coceth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Polyglyceryl-2 Lauroate, Centaurea Cyanus Flower Extract1), Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Glycine Soja Seed Extract, Elaeis Guineensis Fruit Extract, Oryza Sativa Extract, Lauryl Glucoside, Parfum, Coconut Alcohol, Sodium Sulfate, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sorbic Acid, Linalool, Limonene, Citronellol
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/