/    /    /    /    /  

Sonett Tekuté mýdlo na ruce epure 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 300 ml / 169 Kč
Kategorie: Tekutá přírodní mýdla
Certifikáty: ECO CONTROL, ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
329
ks
Bez DPH 272 Kč

Sonett Tekuté mýdlo na ruce epure 1 l

Jemné tekuté mýdlo Sonnet se svěží vůní máty, šalvěje a dalších bylinek odstraní nečistoty z pokožky rukou, aniž by ji zbytečně vysušovalo či dráždilo. Obsažené rostlinné tenzidy se postarají o jemnou pěnu, která je šetrná k rukám i životnímu prostředí.

Základ tekutého mýdlo tvoří zmýdelněný olivový a kokosový olej. Ty při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu, která z pokožky účinně odstraní nečistoty i mastnotu, aniž by ji zbytečně vysušovala. Navíc, díky obsahu éterických olejů z máty, šalvěje, saturejky, koriandru a mnohých dalších má mýdlo příjemnou nevtíravou vůni.

Přírodní složení mýdla bez přidaných chemikálií je vhodné i pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Navíc, mýdlo zbytečně nezatěžuje životní prostředí a přírodu, neboť se při kontaktu s odpadními vodami začne ihned rozkládat na přirozeně se vyskytující látky.

Použití: Malé množství mýdla naneste na navlhčené ruce a napěňte. Vydatně opláchněte čistou vodou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Potassium Olivate1), Potassium Cocoate1), Alkylpolyglucoside, Alcohol, Glycerin1), Citrate, Lavandula Hybrida Oil1), Mentha Viridis Oil1), Satureja Montana Oil1), Salvia Sclarea Oil1), Rhododendron Anthopogon Oil1), Coriandrum Sativum Seed Oil1), Piper Nigrum Oil1), Balsamum Dipterocarpi
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Sonett OHG
Ziegeleiweg 5
D-88693 Deggenhausen
Německo
www.sonett-drogerie.cz