/    /    /    /  

Ecover Tekutý písek 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ekologické univerzální čističe, Ekodrogerie do koupelny, Ekodrogerie na kuchyně
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
73
ks
Bez DPH 60 Kč

Ecover Tekutý písek 500 ml

Univerzální tekutý písek Ecover je vhodný pro čištění téměř všech povrchů v kuchyni i koupelně, ale také v dílně nebo garáži. Jemný písek si snadno poradí s odolnými nečistotami, mastnotou a připečenými nečistotami, aniž by ošetřovaný povrch poškodil nebo poškrábal. Navíc, jemné přírodní složení bez přidané parfemace nedráždí jemnou pokožku rukou ani nadměrně nezatěžuje životní prostředí.

Tekutý písek spolehlivě naruší i odolné připečené nečistoty a pomůže vám je snadno bez usilovného drhnutí odstranit. Využijete jej jak v kuchyni na sporák a dlaždičky, tak v koupelně na vanu i umyvadlo, ale i v dílně a garáži. Písek účinně a šetrně čistí díky obsahu křídového prášku a rostlinných tenzidů, čištěný povrch nepoškrábe a nepoškodí.

Použití: Malé množství tekutého písku naneste na znečištěnou plochu a za pomoci houbičky lehce vyčistěte. Opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Nepoužívejte na skleněné plochy, sklokeramické desky a další povrchy náchylné k poškrábání. Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda (30 %) , Křídový prášek, Neiontové tenzidy (5 %) , Jíl, Glycerin, Xanthanová guma, 2-Brom-2-nitropropan-1,3-diol (0,04 %) , Sodná sůl, Chlorid stříbrný, Oxid titaničitý
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový

Výrobce

Ecover Belgium
Steenovenstraat 1A
2390 Malle
Belgie
www.ecover.com