Ecover Tekutý písek 500 ml

Ecover Tekutý písek 500 ml

Univerzální tekutý písek Ecover je vhodný pro čištění téměř všech povrchů v kuchyni i koupelně, ale také v dílně nebo garáži. Jemný písek si snadno poradí s odolnými nečistotami, mastnotou a připečenými nečistotami, aniž by ošetřovaný povrch poškodil nebo poškrábal. Navíc, jemné přírodní složení bez přidané parfemace nedráždí jemnou pokožku rukou ani nadměrně nezatěžuje životní prostředí.

Tekutý písek spolehlivě naruší i odolné připečené nečistoty a pomůže vám je snadno bez usilovného drhnutí odstranit. Využijete jej jak v kuchyni na sporák a dlaždičky, tak v koupelně na vanu i umyvadlo, ale i v dílně a garáži. Písek účinně a šetrně čistí díky obsahu křídového prášku a rostlinných tenzidů, čištěný povrch nepoškrábe a nepoškodí.

Použití: Malé množství tekutého písku naneste na znečištěnou plochu a za pomoci houbičky lehce vyčistěte. Opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Nepoužívejte na skleněné plochy, sklokeramické desky a další povrchy náchylné k poškrábání. Skladujte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Voda (30 %) , Křídový prášek, Neiontové tenzidy (5 %) , Jíl, Glycerin, Xanthanová guma, 2-Brom-2-nitropropan-1,3-diol (0,04 %) , Sodná sůl, Chlorid stříbrný, Oxid titaničitý

Konzistence: hutná krémová

Obal: plastový

Složení: bez parfemace

Výrobce: Ecover Belgium, Steenovenstraat 1A, 2390 Malle Belgie, www.ecover.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Čistič na koupelny

Čistič na koupelny s rozprašovačem je vhodný pro pravidelnou údržbu povrchů ze skla, keramiky, akrylátu i nerezu. Odstraňuje usazeniny a zbytky kosmetických produktů, mastnotu, vodní kámen i rez.