/    /    /    /  

Ceano Cosmetics Tělové máslo levandule 125 g

Značka:
Množství: 125 g
Kategorie: Tělová másla
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Ceano Cosmetics Tělové máslo levandule 125 g

Jemně vonící ručně dělané tělové máslo použijte každý den po sprchování či koupeli, také je vhodné na masáž celého těla. Obsažené kakaové máslo ochrání vaši pokožku před vnějšími vlivy, bambucké máslo hluboce zhydratuje a zregeneruje vaši pokožku, hroznový olej naopak zjemní a změkčí konzistenci tělového másla.

použití: naberte prstem či špachtličkou požadované množství másla, nechte chvilinku na ruce, poté jemně vmasírujte máslo do vaší pokožky
upozornění: skladujte za pokojové teploty, chraňte před přímým slunečním zářením

země původu značky: Lotyšsko
charakteristika značky: Lotyšská společnost Cita Lieta je profesionálním výrobcem vysoce kvalitních produktů do koupele a na péči o pokožku. Jedná se o manufakturní výrobu používající výhradně přírodní složky - oleje,rostlinné extrakty, sušené rostliny, esenciální oleje, včelí vosk. Co Vás na první pohled zaujme jsou lákavé vůně a ingredience používané při výrobě. Čokoládová maska na tělo i obličej, kávový peeling, sprchové soufflé, tělová másla i nepřeberné množství kuliček do koupele a další... Pokud chcete potěšit své smysly, vybíráte na správném místě.

kontakt na výrobce:
CITA LIETA Ltd
Braslas iela 29
Riga, LV 1084
Latvija

webové strány značky:
www.ceano.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

typy pokožky: suchá pokožka

Výrobce

CITA LIETA Ltd
Braslas iela 29
LV 1084 Riga,
Lotyšsko
www.ceano.cz