/    /    /  

Florascent Toaletní voda Nossibé, Edition de Parfum 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Toaletní vody
Produktová řada: Florascent Edition de Parfum
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1299
ks
Bez DPH 1074 Kč

Florascent Toaletní voda Nossibé, Edition de Parfum 30 ml

Toaletní voda Florascent Nossibé je velmi osobitá květinová vůně pro elegantní dámu a po jejím použití si budete připadat neodolatelně. Jedinečné harmonii ušlechtilých květin vévodí magnolie a doplňuje tak tuto noblesní kompozici.

Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody tvoří svěží citrusy a okouzlující magnólie. Srdce, které už je trvalou složkou, tvoří ylang - ylang, jasmín a tuberóza a základem toaletní vody je v tomto případě kombinace bílého čaje a omamné růže, která ještě podtrhne květinovo - citrusové tóny, které se snoubí v této jedinečné toaletní vodě.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Florascent Toaletní voda Nossibé, Edition de Parfum 30 ml

Toaletná voda Florascent Nossibé je veľmi osobitá kvetinová vôňa pre elegantnú dámu a po jej použití si budete pripadať neodolateľne. Jedinečnej harmónii ušľachtilých kvetín dominuje magnólia a dopĺňa túto noblesnú kompozíciu.

Hlavu, teda nestálu, prchavú zložku toaletnej vody tvoria svieže citrusy a okúzľujúce magnólie. Srdce, ktoré už je trvalou zložkou, tvoria ylang - ylang, jazmín a tuberóza a základom toaletnej vody je v tomto prípade kombinácia bieleho čaju a omamnej ruže, ktorá ešte podčiarkne kvetinovo - citrusové tóny, ktoré sa snúbia v tejto jedinečnej toaletnej vode.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Aqua, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Cinnamal, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Edition de Parfum

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de