/    /    /  

Acorelle Toaletní voda Třešeň

Značka:
Množství: 3 ml, vonný kapesník
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 507 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Vzorky toaletních vod
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
35
ks
Bez DPH 29 Kč

Acorelle Toaletní voda Třešeň

Toaletní voda Acorelle Třešeň kombinuje lahodné ovocné tóny zralých třešní a osvěžující mandarinky s pikantním sladkým půvabem malin. Vůně je doplněna květinovými výtažky ze smyslné orchideje a gardénie, spolu s hřejivým základem omamně působící vanilky, přitažlivého pižma a lehce orientálního santalového dřeva. Jako celek tato toaletní voda působí velmi žensky, jemně a svěže. 

Přírodní toaletní vody Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.

Acorelle Toaletní voda Třešeň

Toaletná voda Acorelle Čerešňa kombinuje lahodné ovocné tóny zrelých čerešní a osviežujúcej mandarínky s pikantným sladkým pôvabom malín. Vôňa je doplnená kvetinovými výťažkami zo zmyselnej orchidey a gardénie, spolu s hrejivým základom omamne pôsobiacej vanilky, príťažlivého pižma a ľahko orientálneho santalového dreva. Ako celok táto toaletná voda pôsobí veľmi žensky, jemne a sviežo.

Prírodné toaletné vody Acorelle kombinujú vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejov. Mix prírodných vôní vás pohltí a ich rafinované tóny vám ukážu, že príroda vonia sviežo a autenticky, zelene a vzdušne, intenzívne a novo, tak nejako lepšie. Éterické oleje majú veľmi intenzívne účinky, voňajú prudko a silno, ale ich kombinácia v osviežujúcej parfumovej vode Acorelle vás úplne pohltí svojou jemnou a nežnou alternáciou autenticky prírodných vôní. Uvoľnite sa, relaxujte, užite si to.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Parfum, Aqua, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldexyde, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Coumarin
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr