Ovocná

45 Kč
BIO snídaně s borůvkami probudí chuťové pohárky hned po ránu! Zabalena v praktické kapsičce s uzávěrem. Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.
50 Kč
Broskvovo hrušková 100% bio kapsička je ideální pro rozšíření jídelníčku již od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. S praktickým uzávěrem na cesty.
45 Kč
BIO snídaně s hruškami probudí chuťové pohárky hned po ránu! Zabalena v praktické kapsičce s uzávěrem. Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.
55 Kč
Jablkovo fíková 100% bio kapsička je ideální pro rozšíření jídelníčku již od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. S praktickým uzávěrem na cesty.
55 Kč
Jablečno malinová 100% bio kapsička je ideální pro rozšíření jídelníčku již od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. S praktickým uzávěrem na cesty.
55 Kč
Banánovo jahodová 100% bio kapsička je ideální pro rozšíření jídelníčku již od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. S praktickým uzávěrem na cesty.
45 Kč
BIO snídaně s jahůdkami probudí chuťové pohárky hned po ránu! Zabalena v praktické kapsičce s uzávěrem. Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.
47 Kč
BIO bezlepkové jáhlové křupky s mangem jsou perfektní svačinkou nejen pro děti od ukončeného 8. měsíce věku, ale také pro dospěláky. Snadno se rozpuští v ústech a jsou lehce uchopitelné malými ručičkami.
50 Kč
Mangová 100% bio kapsička je ideální pro rozšíření jídelníčku již od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. S praktickým uzávěrem na cesty.