/    /    /  

Florascent Toaletní voda Umami, Aqua Composita 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 0,5 ml / 69 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Toaletní vody pro muže
Produktová řada: Florascent Aqua Composita
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
1890
ks
Bez DPH 1562 Kč

Florascent Toaletní voda Umami, Aqua Composita 60 ml

Toaletní voda Umami Florascent je naprosto skvostnou vůní, která vás natolik okouzlí, že ji po po jediném přivoněním nebudete dokázat dostat z hlavy. Jedná se o nezapomenutelnou aromatickou kompozici exotických kořeněných tónů ztělesňující ženskost, která ve vás probudí skutečnou femme fatale. Aromaterapeutický zážitek z této vůně je opravdu nezaměnitelný.

Toaletní voda otevírá svou nároč svěžím aroma yuzu, tibetského citrusového ovoce oblíbeného zejména ve východních zemích. Aby však vůně nepůsobila přiliš přímočaře, je hned podpořena hřejivými tóny sladké vanilky, které jí dodává zemitý potenciál. Srdce vůně je tvořeno jiskrným zázvorem a podmanivou vonokvětkou, jenž jí dodávají specifické kouzlo.

Základní hořkosladké tóny pocházejí z magické tonky, jenž má jemné, avšak zároveň velice živočišné aroma. Santalové dřevo pak posouvá tuto vůni do roviny exotických parfémů a probudí všechny vaše smysly. Tato toaletní voda působí velice klasicky a je jednou z těch, které ihned splynou s vaší osobností. Elegantní skleněné balení v papírové tubě už je pak jen třešničkou na dortu.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Umami, Aqua Composita 60 ml

Toaletná voda Umami Florascent je úplne skvostnou vôňou, ktorá vás natoľko okúzli, že ju po jedinom privoňaní nedokážete dostať z hlavy. Jedná sa o nezabudnuteľnú aromatickú kompozíciu exotických korenistých tónov stelesňujúcich ženskosť, ktorá vo vás prebudí skutočnú femme fatale. Aromaterapeutický zážitok z tejto vône je naozaj nezameniteľný.

Toaletná voda otvára svoju náruč sviežou arómou yuzu, tibetského citrusového ovocia obľúbeného najmä vo východných krajinách. Aby však vôňa nepôsobila príliš priamočiaro, je hneď podporená hrejivými tónmi sladkej vanilky, ktoré jej dodávajú zemitý potenciál. Srdce vône je tvorené iskrivým zázvorom a podmanivým osmantom, ktorý jej dodáva špecifické kúzlo.

Základné horko-sladké tóny pochádzajú z magickej tonky, ktorá má jemnú, avšak zároveň veľmi živočíšnu arómu. Santalové drevo potom posúva túto vôňu do roviny exotických parfumov a prebúdza všetky vaše zmysly. Táto toaletná voda pôsobí veľmi klasicky a je jednou z tých, ktoré ihneď splynú s vašou osobnosťou. Elegantné sklenené balenie v papierovej tube je už potom len čerešničkou na torte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract
i
i

produktové řady: Florascent Aqua Composita

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de