/    /    /    /    /  

Logona Tužidlo fénové bambus 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tužidla na vlasy
Produktová řada: Logona Hair Color
Certifikáty: BDIH, NATRUE, ECO CONTROL
Hodnocení:
2,7/5 3 hlasy
Cena
294
ks
Bez DPH 243 Kč

Logona Tužidlo fénové bambus 150 ml

Fénové tužidlo Logona s posilujícím bambusovým extraktem je vyvinuto speciálně pro česání kreativních vlasových účesů za pomocí fénu. Tužidlo dodává vlasům větší objem už od kořínků. Vytvořený účes přirozeně zpevňují obsažené rostlinné výtažky, které o vlasy zároveň pečují, posilují je a chrání před poškozujícími účinky teplého vzduchu při fénování.

Extrakt z bambusu poskytuje vynikající péči chemicky barveným, poškozeným a oslabeným vlasům. Regeneruje jejich narušenou strukturu a zaceluje roztřepené vlasové konečky. Účinně vlasy revitalizuje a navrací jim jejich přirozenou pevnost a pružnost.

Obsažený výtažek z chmelu otáčivého podporuje a zkvalitňuje růst vlasů, zatímco heřmánek pravý lehce osvěžuje barevný tón vlasů. Extrakt z lístků břízy eliminuje nadměrné maštění vlasů a plihnutí účesu, dodává vlasům zdravý lesk a pružnost. Fénové tužidlo pomůže snadno a rychle vytvarovat požadovaný účes, dodá mu vzdušný objem a současně vlas chrání před poškozením během fénování či žehlení.

Použití: Nastříkejte do délek umytých a ručníkem vysušených vlasů. Poté vlasy pročešte a upravte obvyklým způsobem.

Logona Tužidlo fénové bambus 150 ml

Fénové tužidlo Logona s posilňujúcim bambusovým extraktom je vyvinuté špeciálne pre česanie kreatívnych vlasových účesov za pomoci fénu. Tužidlo dodáva vlasom väčší objem od korienkov. Vytvorený účes prirodzene spevňujú obsiahnuté rastlinné výťažky, ktoré sa o vlasy zároveň starajú, posilňujú ich a chránia pred poškodzujúcimi účinkami teplého vzduchu pri fénovaní.

Extrakt z bambusu poskytuje vynikajúcu starostlivosť chemicky farbeným, poškodeným a oslabeným vlasom. Regeneruje ich narušenú štruktúru a zaceľuje rozštiepené vlasové končeky. Účinne vlasy revitalizuje a navracia im ich prirodzenú pevnosť a pružnosť.

Obsiahnutý výťažok z chmeľu obyčajného podporuje a skvalitňuje rast vlasov, zatiaľ čo rumanček pravý ľahko osviežuje farebný tón vlasov. Extrakt z lístkov brezy eliminuje nadmerné mastenie vlasov a spľasnutie účesu, dodáva vlasom zdravý lesk a pružnosť. Fénové tužidlo pomôže ľahko a rýchlo vytvarovať požadovaný účes, dodá mu vzdušný objem a súčasne vlas chráni pred poškodením počas fénovania či žehlenia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Alcohol Denat.1), Parfum (Fragrance)2), Chitosan, Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract, Bambusa Vulgaris Sap Extract, Betula Alba Leaf Extract1), Chamomilla Recutita Extract1), Humulus Lupulus (Hop) Cone Extract1), Glycerin, Lactic Acid, Limonene2), Linalool2), Geraniol2), Citronellol2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

barva: neutrální
konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: Logona Hair Color

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz