/    /    /    /  

English Tea Shop Vánoční noc, plechová kazeta

Značka:
Množství: 15 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů, Dárky pro ženy
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
248
ks
Bez DPH 216 Kč

English Tea Shop Vánoční noc, plechová kazeta

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Černý čaj English Tea Shop Vánoční noc vás potěší kořeněnou chutí s jemnými tóny sladké vanilky a vaječného likéru, která zahřeje tělo i duši. Kombinace kvalitních čajových lístků s voňavým kořením, kakaem a vanilkou dobře naladí a zpříjemní chvíle odpočinku strávené s přáteli a rodinou.

Ochucený černý čaj vás potěší sytou chutí koření doplněnou o sladkou voňavou vanilku a lehce hořké kakao. Čajová směs v sobě spojuje lístky čaje s pikantní teplou skořicí a hřebíčkem, vanilkovým luskem a kakaem doplněnou a jemnou chuť vaječného koňaku. Dohromady tvoří jedinečnou plnou teplou chuť, která vás povzbudí a příjemně naladí. Šálek čaje je tak skvělým společníkem pro dlouhé zimní večery.

Příprava: Čajovou pyramidku zalijte 0,2l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté podle chuti oslaďte medem či třtinovým cukrem.

Tip: Čaj je originálním a praktickým vánočním dárkem.

English Tea Shop Vánoční noc, plechová kazeta

Čierny čaj English Tea Shop Vianočná noc vás poteší korenistou chuťou s jemnými tónmi sladkej vanilky a vaječného likéru, ktorá zahreje telo i dušu. Kombinácia kvalitných čajových lístkov s voňavým korením, kakaom a vanilkou dobre naladí a spríjemní chvíle oddychu strávené s priateľmi a rodinou.

Ochutený čierny čaj vás poteší sýtou chuťou korenia doplnenou o sladkú voňavú vanilku a zľahka horké kakao. Čajová zmes v sebe spája lístky čaju s pikantnou teplou škoricou a klinčekmi, vanilkovým strukom a kakaom doplnenou o jemnú chuť vaječného koňaku. Dohromady tvorí jedinečnú plnú teplú chuť, ktorá vás povzbudí a príjemne naladí. Šálka čaju je tak skvelým spoločníkom pre dlhé zimné večery.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Černý čaj1), Skořice1), Kakaový prášek1), Hřebíček1), Lékořice1), Vanilkové lusky1), Přírodní příchuť zázvoru, Přírodní příchuť vaječného koňaku
1) Organic agriculture
i
i

obal: kovový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz