/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Vánoční sada Červený Santa

Značka:
Množství: 12 ks, 24 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
187
ks
Bez DPH 163 Kč

English Tea Shop Vánoční sada Červený Santa

Vánoční sada Červený Santa English Tea Shop obsahuje čtyři různé druhy černých a zelených čajů v pyramidkových sáčcích. Zpříjemní sváteční chvíle a zároveň ji můžete použít jako dekoraci na vánoční stromeček.

V sadě Červený Santa najdeme dva druhy zelených a dva černých ochucených čajů. Zelený čaj je zastoupen ve směsi Candy cane, která kombinuje čajové lístky s osvěžující mátou, pomerančovou kůrou, sladkou vanilkou a pikantní skořicí. Tichá noc má hřejivou chuť i vůní díky kombinaci skořice a zázvoru, které jsou zjemněny sladkou chutí růžových lístků a vanilky.

Čaj Irské Vánoce má plnou chuť černého čaje, který je zjemněn přirozeně sladkým rooibosem a voňavou vanilkou. Pikantní směs dělá čest svému jménu, neboť kromě čajových lístků obsahuje množství koření, jako je lékořice, skořice a vanilka, doplněné o voňavý pomeranč.

Příprava: Čajovou pyramidku zalijte 0,2 litru horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut.

Upozornění: Čaj není vhodný pro osoby s alergií či přecitlivělostí na lékořici.

English Tea Shop Vánoční sada Červený Santa

Vianočná sada Červený Santa English Tea Shop obsahuje štyri rôzne druhy čiernych a zelených čajov v pyramidkových vreckách. Spríjemní sviatočné chvíle a zároveň ju môžete použiť ako dekoráciu na vianočný stromček.

V sade Červený Santa nájdeme dva druhy zelených a dva čiernych ochutených čajov. Zelený čaj je zastúpený v zmesi Candy cane, ktorá kombinuje čajové lístky s osviežujúcou mätou, pomarančovou kôrou, sladkú vanilkou a pikantnú škoricu. Tichá noc hrejivú chuť i vôňu vďaka kombinácii škorice a zázvoru, ktoré zjemnené sladkou chuťou ružových lístkov a vanilky.

Čaj Írske Vianoce má plnú chuť čierneho čaju, ktorý je zjemnený prirodzene sladkým rooibosom a voňavou vanilkou. Pikantná zmes robí česť svojmu menu, pretože okrem čajových lístkov obsahuje množstvo korenia, ako je sladké drievko, škorica a vanilka, doplnené o voňavý pomaranč.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Candy Cane: lístky máty, Zelený čaj, Pomerančová kůra, Skořice, Pražený ječmen, Vanilkové lusky, Příchuť vanilky, Příchuť smetany, Příchuť máty Tichá noc: Zelený čaj, Skořice, Zázvor obecný, lístky máty, Růžové lístky, Příchuť máty Irské Vánoce: Černý čaj, Rooibos, Zázvor obecný, Skořice, Příchuť vanilky, Příchuť smetany Pikantní směs: Černý čaj, Skořice, Jablko, Lékořice, Pomerančová kůra, Šípek, Vanilkové lusky, Příchuť ananasu, Příchuť karamelu, Příchuť anglického toffee
i
i

obal: papírový
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz