/    /    /    /    /  

Barbara Hofmann Zkosený štětec na tvářenku 19 cm

Blush Brush, angular

Značka:
Množství: 19 cm
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Produktová řada: Barbara Hofmann Redwood Vegan
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
219
ks
Bez DPH 181 Kč

Barbara Hofmann Zkosený štětec na tvářenku 19 cm

Zkosený štětec na tvářenku Barbara Hofmann s luxusní rukojetí ze sekvojového dřeva napomáhá precizní aplikaci make-upu díky jemným syntetickým chlupům, které pokožku zbytečně nedráždí a neškrábou. Štětec je jemný a hustý, spolehlivě nabere potřebné množství růže a lehce jej nanese na jablíčka tváří. Štětec lze použít nejen na kompaktní i minerální tvářenku, ale také na bronzer.

Štětec se pohodlně používá nejen díky jemným chlupům, ale také 19 centimetrů dlouhé hladké rukojeti ze sekvojového dřeva. Navíc, precizně zastřižené štětiny nanesou tvářenku přesně tam, kde má být a vytvoří tak dokonalé kontury obličeje. Štětec ze syntetických chlupů je zárukou nejenom snadného a kvalitního líčení, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Použití: Štětcem naberte malé množství tvářenky, přebytečný produkt lehce sklepněte a aplikujte na jablíčka tváří. Štětec také můžete použít pro konturování obličeje.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Barbara Hofmann Zkosený štětec na tvářenku 19 cm

Skosený štetec na lícenku Barbara Hofmann s luxusnou rukoväťou zo sekvojového dreva napomáha precíznej aplikácii make-upu vďaka jemným syntetickým chlpom, ktoré pokožku zbytočne nedráždia a neškriabu. Štetec je jemný a hustý, spoľahlivo naberie potrebné množstvo rúžu a zľahka ho nanesie na jabĺčka tváre. Štetec možno použiť nielen na kompaktnú a minerálnu lícenku, ale aj na bronzer.

Štetec sa pohodlne používa nielen vďaka jemným chlpom, ale aj 19 centimetrov dlhej hladkej rukoväti zo sekvojového dreva. Navyše, precízne zastrihnuté štetiny nanesú lícenku presne tam, kde má byť a vytvoria tak dokonalé kontúry tváre. Štetec zo syntetických chlpov je zárukou nielen ľahkého a kvalitného líčenie, ale aj ohľaduplnosti voči životnému prostrediu i zvieratám.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sekvojové dřevo, Syntetické štětiny
i
i

barva: hnědá
produktové řady: Barbara Hofmann Redwood Vegan

Výrobce

Barbara Hofmann GmbH
Kautz 50
36103 Flieden
Německo
tel: +490666196320
http://www.barbarahofmann.de