/    /    /    /    /  

Argital Zubní pasta se šalvějí 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Zubní pasty s jílem, Bylinné zubní pasty
Certifikáty: BDIH, ICEA
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
240
ks
Bez DPH 198 Kč

Argital Zubní pasta se šalvějí 75 ml

Argital Zubní pasta se šalvějí a zeleným jílem napomáhá vyrovnávat kyselé prostředí v ústech, které naleptává zubní sklovinu a je častou příčinou vzniku zubního kazu. Tato zubní pasta kyselost neutralizuje a šetrně tak pečuje o zdraví zubů. Posiluje zubní sklovinu a je skvělou prevencí proti paradontóze a dalším častým onemocněním ústní dutiny.

Výtažek ze šalvěje je velice proslulý díky svým výjimečným léčivým účinkům. Díky svým přirozeným antibakteriálním a dezinfekčním vlastnostem zabraňuje množení potenciálně škodlivých mikrobů, a tím i jejich pronikání do zubní skloviny. Jeho protizánětlivé působení má efekt i na dásně, kde minimalizuje vznik a šíření infekcí, zabraňuje otokům sliznic a podporuje mikrocirkulaci v tkáních.

Gel ze zeleného jílu neobrušuje zuby, ale společně s ostatními aktivními složkami posiluje dásně a působí preventivně proti zánětům v této oblasti. Díky této pastě skvěle ochráníte své zuby proti vzniku zubního kazu a mnoha dalším případným obtížím a zároveň vás bude doprovázet po celý den svěží dech.

Použití: Používejte pro čištění zubů dvakrát denně nebo po každém jídle. Pro dokonalou ústní hygienu používejte společně s přírodní ústní vodou.

Argital Zubní pasta se šalvějí 75 ml

Argital Zubná pasta so šalviou a zeleným ílom napomáha vyrovnávať kyslé prostredie v ústach, ktoré naleptáva zubnú sklovinu a je častou príčinou vzniku zubného kazu. Táto zubná pasta kyslosť neutralizuje a šetrne sa tak stará o zdravie zubov. Posilňuje zubnú sklovinu a je skvelou prevenciou proti paradentóze a ďalším častým ochoreniam ústnej dutiny.

Výťažok zo šalvie je veľmi preslávený vďaka svojim výnimočným liečivým účinkom. Vďaka svojim prirodzeným antibakteriálnym a dezinfekčným vlastnostiam zabraňuje množeniu potenciálne škodlivých mikróbov, a tým aj ich prenikanie do zubnej skloviny. Jeho protizápalové pôsobenie efekt aj na ďasná, kde minimalizuje vznik a šírenie infekcií, zabraňuje opuchom slizníc a podporuje mikrocirkuláciu v tkanivách.

Gél zo zeleného ílu neobrusuje zuby, ale spoločne s ostatnými aktívnymi zložkami posilňuje ďasná a pôsobí preventívne proti zápalom v tejto oblasti. Vďaka tejto paste skvelo ochránite svoje zuby proti vzniku zubného kazu a ďalším prípadným ťažkostiam a zároveň vás bude sprevádzať po celý deň svieži dych.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycerin, Aqua, Kaolin, Calcium Carbonate, Alcohol, Xanthan Gum, Salvia Officinalis Oil1), Salvia Officinalis Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Solum Fullonum, Maris Sal, CI 75810, Styrax Benzoin Extract, Berberis Vulgaris Extract, Limonene2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it