Argital Aromatická zubní pasta se 7 esenciálními oleji 75 ml

Argital Aromatická zubní pasta se 7 esenciálními oleji 75 ml

Aromatická zubní pasta posiluje dásně i chrup za pomoci spojení sedmi esenciálních olejů. Ty v kombinaci se zeleným jílem celou ústní dutinu spolehlivě dezinfikují a osvěžují.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aromatická zubní pasta Argital posiluje dásně i chrup za pomoci spojení sedmi esenciálních olejů. Ty v kombinaci se zeleným jílem celou ústní dutinu spolehlivě dezinfikují, eliminují výskyt zubního povlaku a účinně tak chrání před vznikem zubního kazu. Esenciální oleje navíc dodávají pastě kořeněnou chuť, která příjemně osvěží dech.

Aromatická zubní pasta obsahuje esenciální oleje z bylinek, jako je máta, tymián, eukalyptus, a také z hřebíčku, anýzu, skořice a citrusových plodů. Tato kombinace má příjemnou osvěžující chuť, navíc působí přirozeně antibakteriálně a dezinfekčně. Chrání celou ústní dutinu před záněty, vznikem zubního kazu a mírní citlivost dásní.

Esenciální oleje společně se zeleným jílem lehce odstraňují nečistoty, brání usazování zubního plaku a chrání celou ústní dutinu. Navíc, díky hojivým účinkům je pasta vhodná při zvýšeném výskytu aftů, urychluje léčbu po zubařských zákrocích a léči poškozené dásně se sklonem ke krvácivosti.

Všestranná péče

Zubní pasta Argital s esenciálními oleji je perfektním pomocníkem pro vaši každodenní zubní hygienu. Pečuje o zuby, dásně i celou dutinu ústní pomocí přírodních výtažků a esenciálních olejů. Je maximálně ekologicky šetrná díky přírodnímu složení, nedráždí dásně a ústní dutinu a nezatěžuje vaše tělo zbytečnými chemikáliemi. Pasta čistí vaše zuby šetrně, avšak důsledně a zároveň efektivně ochrání proti zubnímu kazu i onemocněním dásní.

Důkladná očista

Ve složení, stejně jako ve všech produktech Argital, naleznete samozřejmě zelený jíl, který dokáže účinně odstranit nečistoty v oblasti zubů, mezizubních prostor i celé ústní dutiny a zároveň pomáhá odstraňovat i dlouhodobě usazené nečistoty. Zelený jíl šetrně dezinfikuje ústní dutinu, vysušuje případné drobné záněty a podporuje hojení v dutině ústní.

Čisté zuby a svěží dech

Zubní pasta rovněž obsahuje esenciální oleje z tymiánu a máty peprné, které nejen, že dodávají pastě osvěžující vůni, ale zároveň působí antisepticky, chrání proti zánětům a podporují prokrvení. Antibakteriálně působí také další obsažené esenciální oleje, jako je olej z eukalyptu, citrusů, skořice a anýzu. Díky tomu pasta zanechá ústní dutinu skutečně dokonale čistou a chrání proti zánětům či například výskytu aftů.

Použití: Malé množství pasty naneste na navlhčený zubní kartáček a čistěte chrup alespoň po dobu 2 minut. Ústa vypláchněte čistou vodou.

Ostatní kategorie: Bylinné zubní pasty

Výrobce: ARGITAL, Via Della Tecnologia, 9, 97015 Modica Itálie, www.argital.it

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Gabriela 20. 11. 2018 00:14

Výborná pasta na zuby se svěží chutí. Doporučuji...

/ Sandra 10. 1. 2018 01:57

zatial najlepsia pasta prirodna co som nasla :) prijemna chut jemne mentolova

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?