Barvené vlasy

149 Kč
Kondicionér pečuje o zdraví i barvu barvených i melírovaných vlasů. Kombinace extraktu z quinoi a granátového jablka vlas posiluje a zaceluje jeho strukturu.
 
Kondicionér s bio šípkovým olejem pečuje o vlasové vlákno a chrání ho před nepříznivými vnějšími vlivy. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Exkluzivně pouze u nás v BiOOO.cz.
188 Kč
Kondicionér s extrakty z heřmánku aktivně napomáhá obnově jemných vlasů i citlivé vlasové pokožky, přináší zklidnění, vlasovou pokožku harmonizuje a současně přirozenou cestou vlasy zesvětluje.
272 Kč
Kondicionér pro barvené vlasy s extraktem z borovice a babasovým olejem dodává vlasům jemnost, přirozeně zlepšuje jejich rozčesávání, zachovává zářivou barvu vlasů a obnovuje jejich přirozený lesk.
 
pro barvené vlasy s extraktem z borovice a babasovým olejem dodává vlasům jemnost, přirozeně zlepšuje jejich rozčesávání, zachovává zářivou barvu vlasů a obnovuje jejich přirozený lesk.
319 Kč
Kondicionér ve spreji s aloe vera usnadňuje rozčesávání vlasů a současně je chrání před dehydratací a poškozením při úpravě horkým vzduchem. 
Sleva 19 %
345 Kč   280 Kč
Olejová péče s konopným a rozmarýnovým esenciálním olejem se postará nejen o poškozená vlasová vlákna, ale také o vlasovou pokožku.