Purity Vision Ajurvédská koupelová sůl (černá himalájská Kala Namak) 500 g

Purity Vision Ajurvédská koupelová sůl (černá himalájská Kala Namak) 500 g

  • Bez DPH 123 Kč

Černá vulkanická sůl je vhodná pro léčivé koupele při kožních onemocněních, jako je lupénka či ekzém. Uvolňuje bolavé namožené svaly i zatuhlé klouby, zlepšuje prokrvení pokožky a lehce ji tonizuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Černá vulkanická koupelová sůl Purity Vision se inspiruje tradiční ayurvédskou medicínou, využívá tak čisté síly přírodních látek. Nabízí unikátní léčebné vlastnosti, které pomáhají zlepšovat stav pokožky, ale je vhodná i pro relaxaci. Vulkanická sůl je vhodná obzvlášť pro léčivé koupele při kožních onemocněních, jako je lupénka, alergie či ekzém, a při onemocněních pohybového ústrojí.

Solná koupel má díky vysokému obsahu železa a sirných sloučenin červeno-šedou barvu i typický zápach. Koupel skvěle uvolňuje bolavé namožené svaly i zatuhlé klouby, zlepšuje prokrvení pokožky a lehce ji tonizuje. Zároveň působí solná sůl regeneračně i na pokožku trpící nejrůznějšími kožními onemocněními, jako je lupénka, ekzém, dermatitida či alergie. Pravidelné použití eliminuje svědění, pálení a pokožku aktivně léčí.

Použití: Pro prohřívací hypertermní koupel rozpusťte ve vodě o teplotě zhruba 38 °C 3 - 4 polévkové lžíce soli. Pro detoxikační efekt přidejte 100 gramů soli do 10 litrů vody.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Chloride

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Natures Care CZ s.r.o., Hlavní 15, 768 04 Střílky Česká republika, www.purityvision.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?