Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon Citrus-Guarana, Bio 100 g

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon Citrus-Guarana, Bio 100 g

Ájurvédský šampon proti vypadávání vlasů čistí, pěstí a posiluje vlasy od konečků ke kořínkům. Šampon navíc preventivně působí proti předčasnému šedivění a lupům.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: V současné době probíhá změna designu produktů.

Šampon Eliah Sahil proti vypadávání vlasů je vhodný pro jemné a slabé vlasy. Je obohacen o guaranu a kapsaicin, které prokrvují pokožku a podporují tak růst vlasů. Je skvělým pomocníkem na cestách, protože je lehký a nehrozí jeho vylití v zavazadle. Navíc zabere málo místa.

Přírodní práškový ajurvédský šampon Eliah Sahil obsahuje čistě přírodní výtažky z ájurvédských bylin, které posilují kořínky vlasů, revitalizují pokožku hlavy a zároveň vlasům propůjčují svěží vůni. Obsahuje přírodní jíl, který účinně vstřebává nabytečný kožní maz z vlasů i pokožky hlavy. Bylina Shikakai obsahuje pěnivé látky, které jemně umyjí vlasy od nečistot. Olej z limetky osvěží pokožku a příjemně provoní vlasy.

Značka Eliah Sahil používá při výrobě ekologicky pěstované suroviny, dbá na Fair Trade obchodování a ochranu životního prostředí. Tímto vytváří produkty, které mají duši. Jejich heslem je "Objevte čistý svět".

Šampon je vhodný pro vegany a má certifikát ICADA

Koupí šamponů Eliah Sahil přispíváte 0,20 eur na projekt "Kvetoucí louky", který se věnuje ochraně včelstev.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte v dlani nebo v misce s vodou či aplikujte přímo na mokré vlasy. Promasírujte vlasy a pokožku a poté důkladně opláchněte. Pro lepší výsledek, opakujte postup ještě jednou.

Tip: Pro jednodušší aplikaci, smíchejte šampon s vodou v náhradní láhvi co případně najdete doma po jiném produktu a následně propíchněte víčko láhve. Poté aplikujte.

Ostatní kategorie: No Poo Šampony

Typy pokožky: citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Typy vlasů: jemné vlasy, vlasy s lupy, vypadávající vlasy

Výrobce: ELIAH SAHIL Organic Care, Mariahilfstraße 29 Top 25, 6900 Bregenz Rakousko,

Nenašli jste to pravé? Co tohle?