Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

Aloe vera je dokonalým partnerem sluncem políbené pokožky

Tato akce již skončila!

Jistě nezapomínáte na péči před opalováním. Dávno pryč jsou ty časy, kdy byly k dostání jen krémy plné nebezpečných kovů a složení připomínalo laboratorní protokol z chemie. Doba však pokročila a BiOOO.cz vám přináší nabídku opalovacích krémů, které mají složení plné čistě přírodních látek. Bez ropných derivátů a umělých UV filtrů, jenž jsou škodlivé nejen pro uživatele, ale i pro celý ekosystém vodních ploch a životní prostředí celkově. Díky zkušenostem a výzkumu působení slunce na pokožku se však společnost dozvěděla, že je potřeba kůži věnovat pozornost i po vydatném slunění, kdy ač jsme byli chráněni krémy, pokožka dostala zabrat. Při pobytu na sluníčku jsme vystaveni zářením UVA a UVB, které pronikají pokožkou do dalších vrstev, kde mohou působit mutagenně na hlubší vrstvy, epidermis a dermis. Opalovací krémy pomohou většinu tohoto záření odvrátit a na vás pak už zbývá jen dopřát zahřáté kůži dokonalou tečku v podobě chladivých gelů s Aloe vera. Aloe je už po tisíce let napříč kulturami rostlinou číslo jedna v péči o poškozenou pokožku. Gely preferujeme díky jejich lehké struktuře, kdy může teplo s pokožky unikat ven a organismus tak není přehříván, jako se tomu může dít u mnohých krémů.

 

Farfalla

Švýcaři prostě vědí! Farfalla je značkou, jenž oplývá nejen hodnotnými certifikacemi. Veškeré jejich kosmetické výrobky jsou baleny v krásných lahvičkách, které se budou vyjímat na každé poličce. A protože nesoudíme jen podle obalu, zaměříme se i na obsah. Značka od svého počátku nechává vše kontrolovat přísnými orgány pro kontrolu organických výrobků a jejich vonné esence mají 100% přírodní původ. Německá Santaverde si nebrala servítky a Aloe zařadila mezi své základní suroviny a využívá účinků této rostliny napříč celým svým sortimentem. Obě tyto značky patří mezi ověřená jména biokosmetického světa. Svědčí o tom nejen nasbírané certifikace, jenž zaručují původ obsažených látek, ale i zásadovost firem v postupech výroby a jejich minimalizaci dopadu na planetu Zemi.

 

Martina Gebhardt

Jméno Martina Gebhardt snad ani nemusíme představovat. Značka, která se vydala cestou kompletního oproštění od syntetické chemie a hlavní myšlenkou vývoje kosmetiky se stalo naslouchání potřebám těla a přírody. Kůže je naším největším orgánem, který nám slouží poctivě po celý život. A protože méně znamená více, užívání těchto přírodních produktů nechává kůži prostor pro přirozenou regeneraci a nezatěžuje buňky zbytečnou syntetikou, která se nám v těle ukládá.

 

Ayan

Váš zájem o značku Ayan nám vyrazil dech! Nyní je však zpět a může pomoci dalším z vás s ochranou proti spalujícímu sluníčku. Bulharská firma si dala za cíl vyrobit opalovací krém bez toxických parabenů, chemických filtrů, silikonů a syntetických barviv. Zaprášilo se po něm tak rychle, což nám poskytuje dokonalou zpětnou vazbu o tom, že je krém opravdu povedl a vy tak můžete celé rodině dopřát tu nejlepší péči. Kanada nám zase přispěla svou troškou do mlýna značkou Attitude. Kvalitní lůj na dětské rtíky a obličej ocení každý rodič. Kompaktní balení podpoří jeho přítomnost na každém výletu a obsažená přírodní másla nezanechávají při užívání nežádoucí bílý film.

 

Mádara

Mádara je ověřená značka přírodní kosmetiky, která nám ze severu posílá jen ty nejkvalitnější produkty. Napříč sortimentem značky jsou využívány schopnosti Včelníku (rostlina, jejíž jméno v lotyštině značka přijala), který v kombinaci s přírodním složením všech krémů opět dokazuje, že i opalování jde bez škodlivých látek, které se běžně nachází v opalovacích krémech. Značka Mossa si do svého opalovacího krému vybrala z herbáře na pomoc rakytník, který je staletími ověřeným pomocníkem při regeneraci kůže. Když měl díky němu Pegas své zázračné schopnosti, proč ne i krém?

 

BiOOO blog

Ten přece nikdy nezklame! Recenze z první ruky a dva články plné tipů, jak pečovat o pokožku během slunných dnů.