MOSSA Minerální opalovací krém SPF 20, Natural Sun 100 ml

MOSSA Minerální opalovací krém SPF 20, Natural Sun 100 ml

Přírodní certifikovaný opalovací krém s minerálním filtrem a rakytníkem dodává pokožce zářivý vzhled. Rakytník podporuje krásnou barvu pokožky a dodává vitamíny.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Minerální opalovací krém  SPF 20 Mossa s rakytníkem je bohatý na beta-karoten, omega mastné kyseliny, vitamíny a antioxidanty. Minerální filtr poskytuje  ochranu proti škodlivému UV záření a díky hedvábné textuře je aplikace snadná. Krém je ekologicky šetrný a vhodný pro celou rodinu.
 
Obsažený rakytník je plný vitamínů E, F, P, K, A, B a hlavně vitamínu C. Jeho výrazná barva je způsobena vysokým obsahem karotenoidů. Má regenerační a zklidňující účinky. Beta-karoten je znám schopností podpořit opálení pokožky. V kosmetice slouží jako ochrana před předčasnou tvorbou vrásek a jako barvivo.
 
Opalovací krém má certifikát Ecocert Cosmos Natural.
 
Certifikovaná značka MOSSA využívá ve svých produktech vysoký podíl extraktů a olejů ze severského bobulového ovoce. Značka MOSSA se snaží redukovat svou ekologickou stopu používáním recyklovatelných obalů. Vyhýbají se použití konzervantů, syntetických vůní a umělých barviv. Řídí se filozofií "žádná krutost na planetě nebo na zvířatech".
 

 

Použití: Naneste na celé tělo. Po pobytu ve vodě opakujte.

Typy pleti: normální pleť

Typy pokožky: normální pokožka

Užití: vnější

Výrobce: Mossa Cosmetics SIA, Sampetera Str. 2, Riga Lotyšsko, http://www.mossacosmetics.lv/en

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?