Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Dejte doma udržitelnosti zelenou!

Tato akce již skončila!

Zero waste. Život, kdy je produkovaný odpad redukován na minimum. Kýžená hudba budoucnosti asi většiny z nás. Cesta k úplné redukci odpadu může být náročná, ale my budeme odvážlivcům pevnou oporou a provedeme je všemi nástrahami. Odměnou budiž prázdnější byt i klidnější mysl. Úspora peněz na sebe také nenechá dlouho čekat a při ohlédnutí zpět na sebe budete moci býti jen a jen pyšní.

ECODIS

Na přelomu milénia se ve Francii zrodila firma Ecodis. Podpora Zero Waste stylu a podílení se na rozvojových projektech činí tuto značku rozhodně hodnou povšimnutí. My v jejich pestrém sortimentu zabrousili například mezi náhrady vatových tamponů a hlavně - barevné síťovky! Ty by neměly chybět ve výbavě žádného ZW nadšence! Takže to bude s dlouhým či krátkým uchem?

 

I kuchyň si přijde na své. Svěřte péči o nádobí kolegům z Ecodis. Budou se o vaše mísy a hrnce starat dlouho a poctivě. A navíc jsou z recyklovatelných materiálů a některé z nich navíc umí i splynout s vaším kompostem.

Frusack

Jedním ze znaků dospělosti prý je mít doma tašku na tašky a pytlík na pytlíky. S tímto zbytečným zvykem se rozhodly bojovat holky z Frusack. Pevné, průhledné a kompostovatelné sáčky. Nosnost až 3,5 kg a samozřejmě jsou omyvatelné.

MADE SUSTAINED

Značka Made Sustained se zaměřuje především na produkty udržitelného životního stylu. Vyberte si do své zelené domácnosti ekologickou svačinovou výbavu - nerezové krabičky a ubrousky na svačiny. Během léta oceníte nerezová brčka, která vám budou sloužit roky! Ušetříte a zároveň snížíte uhlíkovou stopu. Buďte ZERO WASTE!

BiOOO Blog

Koketujete s myšlenkou Zero waste či už jste s redukcí začali a navíc si troufáte i na kosmetku? O tom všem si můžete přečíst na našem blogu.