Dejte doma udržitelnosti zelenou!

Tato akce již skončila!

Zero waste. Život, kdy je produkovaný odpad redukován na minimum. Kýžená hudba budoucnosti asi většiny z nás. Cesta k úplné redukci odpadu může být náročná, ale my budeme odvážlivcům pevnou oporou a provedeme je všemi nástrahami. Odměnou budiž prázdnější byt i klidnější mysl. Úspora peněz na sebe také nenechá dlouho čekat a při ohlédnutí zpět na sebe budete moci býti jen a jen pyšní.

ECODIS

Na přelomu milénia se ve Francii zrodila firma Ecodis. Podpora Zero Waste stylu a podílení se na rozvojových projektech činí tuto značku rozhodně hodnou povšimnutí. My v jejich pestrém sortimentu zabrousili například mezi náhrady vatových tamponů a hlavně - barevné síťovky! Ty by neměly chybět ve výbavě žádného ZW nadšence! Takže to bude s dlouhým či krátkým uchem?

 

I kuchyň si přijde na své. Svěřte péči o nádobí kolegům z Ecodis. Budou se o vaše mísy a hrnce starat dlouho a poctivě. A navíc jsou z recyklovatelných materiálů a některé z nich navíc umí i splynout s vaším kompostem.

Frusack

Jedním ze znaků dospělosti prý je mít doma tašku na tašky a pytlík na pytlíky. S tímto zbytečným zvykem se rozhodly bojovat holky z Frusack. Pevné, průhledné a kompostovatelné sáčky. Nosnost až 3,5 kg a samozřejmě jsou omyvatelné.

MADE SUSTAINED

Značka Made Sustained se zaměřuje především na produkty udržitelného životního stylu. Vyberte si do své zelené domácnosti ekologickou svačinovou výbavu - nerezové krabičky a ubrousky na svačiny. Během léta oceníte nerezová brčka, která vám budou sloužit roky! Ušetříte a zároveň snížíte uhlíkovou stopu. Buďte ZERO WASTE!

BiOOO Blog

Koketujete s myšlenkou Zero waste či už jste s redukcí začali a navíc si troufáte i na kosmetku? O tom všem si můžete přečíst na našem blogu.