Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

Léto ani zdaleka nekončí, chraňte se před slunečními paprsky!

Tato akce již skončila!

Předpověď počasí hlásí, že léto ani zdaleka nekončí. V srpnu nás čekají vysoké teploty a hodně slunečních paprsků. Chraňte sebe i své nejbližší!

Ochrana před slunečními paprsky dnes patří k běžné péči o pleť. Sluníčko je čím dál víc zákeřné, urychluje stárnutí pleti nebo tvorbu pigmentových skvrn a my se na to musíme připravit. Přírodní produkty od značek Mádara, Mossa nebo Ayan poskytují nejen komfort v podobě hydratace a výživy pleti, pocitu lehkosti, ale i ochranu před škodlivým zářením. Navíc na rozdíl od klasické syntetické chemie chrání nejen naše zdraví, ale nezatěžuje ani životní prostředí. S našimi opalováky se nemusíte bát syntetické chemie ani nanočástic. Jsou bezpečné pro celou rodinu a také naši planetu!

mádara

Včelník, malina, med a šťáva z aloe. Zní to skoro jako recept na nějaký dobrý dortíček či smoothie. Jsou to však složky těchto dvou krémů od MÁDARA! Stejně jako se maliny postarají o vaše chuťové pohárky, umí to velmi dobře i s vaší pletí, kterou je potřeba chránit. A protože Lotyši netroškaří, mají jejich opalovací krémy i něco navíc. Přidaná hodnota anti-age efektu či velmi působivého antioxidačního složení dokazuje, že i přírodní složení krému chrání všechny vrstvy kůže před škodlivými UVA a UVB paprsky. A aby té péče o pleť nebylo málo, přidáme vám k nákupu těch dvou krémů navíc 25ml balení denního fluidu ZDARMA! (*akce platí do vyprodání zásob)

Ayan

AYAN je sice naše novinka, ale vy jste si jej zamilovali stejně rychle jako my. Jeho oblíbenost mezi maminkami nás neskutečně potěšila. Většina letních táborů je už asi za vámi, ale sluníčko je tu s námi stále, tak nezapomeňte na ten správný faktor krému. Chránit naše nejmenší čistě přírodním složením a zároveň nezatěžovat životní prostředí jsou dva velké benefity, které u syntetické kosmetiky nenajdete! Dokonce srpna navíc dostanete ke každému zakoupenému Ayan krému malou zubní pastu pro děti od značky Coslys ZDARMA!

Mossa

Opalovací krém značky Mossa s rakytníkem je bohatý na beta-karoten, omega mastné kyseliny, vitamíny a antioxidanty. Minerální filtr poskytuje ochranu proti škodlivému UV záření a díky hedvábné textuře je aplikace snadná. Krém je ekologicky šetrný a vhodný pro celou rodinu. Díky síle rakytníku maji tyto opalováky i protizánětlivé účinky, zklidňují pokožku a napomáhají regeneraci. Aktuálně navíc se SLEVOU 10 %.