Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Original ATOK Albisan 10 ml

Original ATOK Albisan 10 ml

Skladem na pobočce

Směs éterických olejů z levandule a tea tree díky svým antiseptickým a antimykotickým účinkům přispívá ke zklidnění pálení, odstranění výtoků a zabraňuje šíření plísní v pochvě.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Směs éterických olejů Original ATOK Albisan v sobě kombinuje éterické oleje z levandule a tea tree, které vynikají svými antiseptickými a antimykotickými účinky. Pomáhá chránit mikroflóru sliznic a pokožky. Směs je vhodná i pro použití na pohlavní orgány.

Směs Albisan je určena pro intimní hygienu. Díky svému antiseptickému a antimykotickému působení je mimořádně vhodná při plísních pohlavních orgánů, přičemž nijak nenarušuje jejich přirozenou mikroflóru. Díky účinným látkám z tea tree a levandule pomáhá přípravek zklidňovat svědění či pálení, odstraňovat výtok a zabraňuje šíření plísní v pochvě. Směs se hodí jak k ošetření již vzniklých potíží, tak i pro preventivní použití.

Použití: 5-10 kapek směsi nakapejte na tampon a zaveďte do pochvy. Případně můžete nanést na vložku. Vyměňujte několikrát denně dle potřeby. Používejte alespoň týden vkuse.

Upozornění: Nepoužívejte do konce čtvrtého měsíce těhotenství. V ostatních měsících konzultuje vhodnost s gynekologem.

Ostatní kategorie: Plísně, Přírodní kosmetika

Výrobce: Cosmetics ATOK International s. r. o., Václavské náměstí 870/6 , 40004 , Trmice, Česká republika , tel: +420475501321

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs 100% přírodních éterických olejů

Možné alergeny: Směs 100% přírodních éterických olejů

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Nenašli jste to pravé? Co tohle?